فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه شخصیت‌ها هویت یک سازمان هستند، تصریح کرد: سپاه با شهدا و پاسدارهایش شناخته می‌شود نه با موشک‌ها و ساختمان‌هایش. موشک و ساختمان ارزش نیستند بلکه شهدا و پاسداران ارزش‌ها و هویت سپاه هستند.

به گزارش جماران، از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه،  فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه سپاه با شهدا و پاسدارهایش شناخته می‌شود نه با موشک‌ها و ساختمان‌هایش‌ گفت: موشک و ساختمان ارزش نیستند بلکه شهدا و پاسداران ارزش‌ها و هویت سپاه هستند.

در آستانه پنجمین سالگرد شهادت سردار شهید حسین همدانی، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار علی فضلی جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه، سردار ابوالقاسم شریفی مسئول ایثارگران سپاه و سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با حضور در منزل این شهید والامقام، با خانواده وی دیدار و گفت وگو کرد.

فرمانده کل سپاه در سخنانی شهید همدانی را شهیدی با خصوصیات بزرگ و فوق العاده برشمرد و اظهارداشت: سردار شهید همدانی فرمانده‌ای با گذشت، مهربان، اهل فکر، تدبیر و اخلاق‌مدار بود و هر شخصی که با او کار می‌کرد مجذوب اخلاق و رفتار و حالات او می‌شد.

سلامی بیان کرد: شهید همدانی به خاطر وسعت شخصیتی که داشت تمامی مسئولیت‌هایی که به او محول می‌شد را می‌پذیرفت و آثار و برکات زیادی در مسئولیت‌هایش از خود بر جای گذاشت که نقطه اوج فرکات فعالیت‌هایش در سوریه بروز کرد.

157659438 (2)

وی با بیان اینکه شخصیت‌ها هویت یک سازمان هستند، تصریح کرد: سپاه با شهدا و پاسدارهایش شناخته می‌شود نه با موشک‌ها و ساختمان‌هایش. موشک و ساختمان ارزش نیستند بلکه شهدا و پاسداران ارزش‌ها و هویت سپاه هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران همچنین شهید همدانی و سایر شهدا را یک نور واحد خواند که ظهورهای متفاوتی از یک حقیقت واحد هستند و فرقی بین آنها وجود ندارد.

پس از قرائت مداحی توسط یکی از ذاکران اهل بیت، فرمانده کل سپاه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خانواده شهید همدانی تجلیل کرد.

به گزارش ایرنا،  ۱۶ مهرماه سالروز شهادت بزرگ مردی از سرزمین ایران اسلامی است، شهیدی که اخلاصش در دفاع از اسلام ناب در فراتر از مرزها به اثبات رسید و علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کرد.

سردار همدانی در ادامه فعالیت‌های مستشاری خود در ۱۶ مهرماه ۹۴ در مبارزه با گروهک صهیونیستی تکفیری داعش در حومه شهر حلب به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.