معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: با تمام سختی‌هایی که وجود دارد در هر جایی که مسئولیت داریم باید آنقدر تلاش کنیم که مشکلات مردم را حل کنیم.

به گزارش جماران، سعید عمرانی صبح امروز (یکشنبه) در مراسم افتتاحیه دبیرخانه آموزش همگانی حقوق که به همت بسیج حقوقدانان در مجتمع فرهنگی حضرت ولی عصر (عج) برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: همه بزرگواران از بسیج تعریف زیبایی دارند اما تعریف من این است که با تولد بسیج دوران تنها ماندن امام (ره) تمام شد.

وی افزود: خون شهید حججی‌ها و امثال این بچه‌ها بود که از ولایت دفاع کرده است. با تمام سختی‌هایی که وجود دارد ما در هر جایی که مسئولیت داریم چشممان کور باید آنقدر تلاش کنیم که مشکلات مردم را حل کنیم.

معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: اگر کل جان‌های ما فدا شود و پرچم امام حسین (ع) بالا باشد، جای دوری نرفته است.

عمرانی گفت: بسیج حقوقدانان در این مدت کوتاه میوه بسیاری داده و این مجموعه شکوفا شده است.

عمرانی خطاب به حاضرین در جلسه گفت: در انجام کارها و رسیدگی به پرونده‌ها از اهل بیت (ع) و امام رضا (ع) مدد جویید، چون اهل بیت (ع) آدم را تنها نمی‌گذارند.

وی در ادامه گفت: ما گرفتار جنگ اقتصادی هستیم و رهبری فرمودند که کسانی که در عرصه تولید قرار دارند سربازان جنگ اقتصادی هستند. دوستان در هر سه قوه و در هر جایی که حضور دارند باید پاشنه کفش را بالا بکشند و کمرها را سفت کرده و کار کنند.

معاون قضایی دادستان کل کشور با بیان اینکه امروز کار یدی و عملیاتی متفاوت شده است، تصریح کرد: در گذشته پول و طلا پشتوانه بود اما در دنیای امروز پشتوانه هر کاری اندیشه است. بنابراین از یک سال پیش کار آغاز شده و هر هفته یک کارخانه را رسیدگی کردیم. آقا هم فرمودند اصل 44 مد نظر قرار گیرد و کارهای خوبی انجام شده است.

عمرانی افزود: آنقدر کار بر زمین مانده وجود دارد که دوستان می‌توانند کمک کنند. ما نیاز به تحول داریم. معنی آن حول حالنا الی احسن الحال است. باید کلا عوض شویم و مقررات دست و پاگیر رفع شود.

معاون قضایی دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: ان شاءالله با همکاری شما دوستان علمی و فرهیخته بتوانیم این کار را به سرانجام جدی برسانیم و اقدام مبارکی است که بسیج در این حوزه بوده و هست.

عمرانی در پایان گفت: ما هم به عنوان خادم در کنار شما بزرگواران خواهیم بود و امیدواریم یاری گرفتن از امام رضا (ع) بتواند به مجموعه کمک کند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.