رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش همت در کنترل قیمت‌ها ضرورت دارد و مقام معظم رهبری بر آن تاکید می‌کنند، نظارت تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه‌ها ذی‌ربط بر بازار باعث می‌شود تا مردم دچار عدم تعادل نشوند.

به گزارش جماران؛ رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: نظارت بر بازار فشارها را می‌شکند و وضعیت موجود را تغییر می‌دهد.

علی لاریجانی، که ظهر امروز ( شنبه، ۹ آذرماه) به استان قم سفر کرده است، با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، رییس اتاق اصناف و تعدادی از فعالین اقتصادی این استان دیدار کرد.

در این نشست مسائلی در خصوص تنظیم بازار، اقدامات کنترلی برای جلوگیری از افزایش قیمت محصولات، تامین میوه شب عید، نقش جرائم در کنترل بازار، سرعت در رسیدگی به شکایات مردمی، مشکلات تولیدکنندگان گوشت مرغ و جوجه یک‌روزه و افتتاحیه نمایشگاه فرش دستباف قم مطرح شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار، گفت: افزایش همت در کنترل قیمت‌ها ضرورت دارد و مقام معظم رهبری بر آن تاکید می‌کنند، نظارت تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه‌ها ذی‌ربط بر بازار باعث می‌شود تا مردم دچار عدم تعادل نشوند.

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه نظارت بر بازار فشارها را می‌شکند و وضعیت را تغییر می‌دهد، تصریح کرد: پیشنهاد تغییر جرائم برای افزایش بازدارندگی داده شود تا مورد بررسی قرار بگیرد.

وی افزود: اصناف و اتحادیه‌ها در استان قم دقت لازم را در کنترل بازار و جلوگیری از افزایش بی‌دلیل قیمت‌ها داشته باشند، من نیز کمک لازم را انجام می‌دهم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.