استاندار کرمان با بیان اینکه سفر رئیس‌جمهور به استان دوروزه است و دکتر روحانی به شهرستان‌های سیرجان، بافت و کرمان سفر می‌کند، افزود: با حضور دکتر روحانی ده‌ها پروژه به صورت حضوری و ویدیوکنفرانس به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش جماران؛ استاندار کرمان از سفر رئیس‌جمهور به این استان در صبح دوشنبه ۲۰ آبان و دیدار مردمی روحانی در همین روز در ورزشگاه تختی رفسنجان خبر داد.

روابط‌عمومی استانداری کرمان گزارش داد: محمدجواد فدائی استاندار کرمان با اعلام این خبر اظهار داشت: رئیس‌جمهور صبح روز دوشنبه بیستم آبان‌ماه وارد استان کرمان می‌شود و سخنرانی دکتر روحانی ساعت ۹صبح دوشنبه در جمع مردم رفسنجان در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود.

فدائی با بیان اینکه سفر رئیس‌جمهور به استان دوروزه است و دکتر روحانی به شهرستان‌های سیرجان، بافت و کرمان سفر می‌کند، افزود: با حضور دکتر روحانی ده‌ها پروژه به صورت حضوری و ویدیوکنفرانس به بهره‌برداری می‌رسد.

استاندار کرمان اعلام کرد: رئیس‌جمهور در سیرجان از پروژه‌های صنعتی، معدنی بازدید و در شهرستان بافت نیز باحضور دکتر روحانی طرح فولاد به بهره‌برداری رسمی می‌رسد.

استاندار کرمان حجم سرمایه‌گذاری پروژه‌ها را بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان و میزان اشتغال‌زایی مستقیم طرح‌ها را حدود دو هزار و 500 نفر اعلام کرد.

به گفته استاندار کرمان وزرای کشور، راه و شهرسازی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، علوم، فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، نیرو، جهاد کشاورزی، صمت و ورزش و جوانان در این سفر رئیس‌جمهور را همراهی می‌کنند.

استاندار گفت: شورای اداری استان با حضور رئیس‌جمهور در کرمان برگزار می‌شود ضمن آن که تعداد زیادی از پروژه‌ها به طور هم‌زمان از طریق ویدیوکنفرانس در کرمان افتتاح می‌شوند.

فدائی در ارتباط با شاخص‌های مورد توجه در پروژه‌های قابل افتتاح در استان کرمان گفت: زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در استان از جمله پروژه‌های صنعتی و معدنی، آب و فاضلاب، ایجاد اشتغال در استان و گردشگری از جمله مهم‌ترین مواردی است که در پروژه‌ها در نظر قرار گرفته است.

استاندار کرمان خاطرنشان کرد: برگزاری نشست خبری رئیس‌جمهور نیز در برنامه‌های سفر پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.