یک منبع آگاه با تکذیب شایعات منتشر شده در فضای مجازی عنوان کرد که نامه رئیس دستگاه قضا به دستور رئیس مجلس برای اداره کل هیأت رئیسه بلافاصله ارسال شده است.

به گزارش جماران؛ خانه ملت نوشت: یک منبع آگاه اعلام کرد که هیچ تأخیری در مجلس برای معرفی حقوقدانان شورای نگهبان صورت نگرفته است.

یک منبع آگاه در مورد شایعه تأخیر در ارسال نامه رئیس قوه قضائیه به اداره کل هیئت رئیسه گفت: "این نامه  پس از وصول به دفتر رئیس مجلس، بلافاصله به دستور رئیس مجلس به اداره کل هیأت رئیسه برای قرار دادن در دستور جلسه مجلس ارسال شد و تمام مطلب منتشر شده در این خصوص در  فضای مجازی کذب محض است، البته انقلابی نماها با این دروغ ها زندگی سیاسی می گذرانند".

آیت الله ابراهیم رئیس رئیس قوه قضاییه طی نامه‌ای به مجلس شورای اسلامی 5 کاندیدای حقوقدان شورای نگهبان را معرفی کرد که بر این اساس آقایان علی غلامی، هادی طحان نظیف، محمد دهقان و محمد حسن صادقی مقدم و یک قاضی از گزینه‌های پیشنهادی حجت‌الاسلام رئیسی رئیس قوه قضائیه به قوه مقننه هستند. انتخاب سه نفر عضو حقوقدان شورای نگهبان از بین افراد معرفی شده از سوی قوه قضائیه  در دستور هفته جاری مجلس شورای اسلامی قرار دارد که سه‌شنبه (25 تیرماه) این اعضا انتخاب خواهند شد.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.