اخبار مرتبط

محمود علوی با بیان اینکه دشمنان با انواع ترفندها سعی در مایوس کردن مردم از نظام و دولت ایران اسلامی دارند افزود: مردم ایران اسلامی با تأسی از منویات مقام معظم رهبری و آرمان‌های انقلاب اسلامی از گردنه سخت تحریم‌های ظالمانه دشمنان عبور خواهند کرد

به گزارش جماران؛ وزیر اطلاعات گفت: مردم ایران اسلامی با تأسی از منویات مقام معظم رهبری و آرمان‌های انقلاب اسلامی از گردنه سخت تحریم‌های ظالمانه دشمنان عبور خواهند کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی عصر امروز در جمع مردم در مصلی این شهرستان اظهار داشت: مردم و دولتمردان ایران اسلامی با وحدت و همبستگی قطعاً با اقتدار از گردنه سخت تحریم‌ها عبور خواهند کرد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه دشمنان تلاش دارند فشارهای اقتصادی موجود در ایران را به گردن دولت جمهوری اسلامی بیاندازند تصریح کرد: ملت ایران همواره حاضر هستند در برابر دشمنان جان خود را تقدیم نظام ایران اسلامی کنند و تن به ذلت ندهند.

وی با بیان اینکه دشمنان با انواع ترفندها سعی در مایوس کردن مردم از نظام و دولت ایران اسلامی دارند افزود: مردم ایران اسلامی با تأسی از منویات مقام معظم رهبری و آرمان‌های انقلاب اسلامی از گردنه سخت تحریم‌های ظالمانه دشمنان عبور خواهند کرد.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام ایران اسلامی به‌دنبال روزنه‌ای جهت نفوذ به کشور هستند خاطرنشان کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی با بصیرت و همکاری خود با دستگاه‌های امنیتی و انتظامی توانسته‌اند دشمنان را نیز در این عرصه نامید کنند.

علوی با اشاره به گزارشات رسیده از اقدامات و بازتاب موسسات فکری مستقر در امارت در مورد ایران گفت: در این مراکز بیان شده که چگونه ممکن است در کشوری که ارز به 19 هزار تومان رسیده بود به یکباره توانسته به 11 هزار تومان برسد.

وزیر اطلاعات با اشاره به پیشینه تاریخی و فرهنگی شهرستان آستارا در طول تاریخ اظهار داشت: مردم شهرستان آستارا از نجابت و اصالت خاصی برخوردار هستند و عظمت ایستادگی این مردم در برابر بیگانگان غیر قابل توصیف است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان آستارا دیوار به دیوار اندیشه‌های مارکسیستی و سوسیالیستی شوروی بود گفت: مردم آستارا با تأسی بر باورهای دینی و معرفتی خود با قدرت در برابر هجوم افکار بیگانگان ایستادگی کردند و به عزت رسیدند.

وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه شهرستان آستارا آغازگر خیزش وحدت در ایران اسلامی بود افزود: نام و یاد مردم آستارا در تاریخ ماندگار شده است و ایستادگی آنان در برابر دشمنان ایران اسلامی هرگز فراموش نخواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.