عبدالحمید کرمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کار داوری آثار به اتمام رسیده و ۱۰ اثر در بخش های مختلف به عنوان برگزیده انتخاب شده اند.

وی ادامه داد: در مجموع ۱۲۰ اثر در نخستین دوره برگزاری این جشنواره از سوی اصحاب رسانه این استان شامل خبرنگاران رسانه های مختلف گروهی اعم از مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی اینترنتی ارسال شده است.

رییس خانه مطبوعات ایلام ادامه داد: اختتامیه این جشنواره به همراه نشست هم اندیشی اصحاب رسانه استان عصر سه شنبه هفته جاری ساعت ۱۵ در مجتمع بزرگ فرهنگی، هنری ارشاد اسلامی ایلام برگزار خواهد شد.

کرمی افزایش رقابت موثر و سازنده در تعالی و توسعه محتوای رسانه‌ای، حمایت از تولیدکنندگان آثار رسانه‌ای، ارتقای کمی و کیفی آثار در بخش‌های مختلف و ایجاد رقابت سالم در بین اصحاب مطبوعات با توجه به برگزاری این جشنواره در فصل‌های مختلف سال برای تولید آثار فاخر را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

وی زمینه‌های جشنواره را در ۲ بخش آزاد شامل سرمقاله، مقاله و یادداشت، گزارش، مصاحبه و بخش ویژه شامل  آتش‌سوزی، سیل و  اربعین عنوان کرد.

رئیس خانه مطبوعات ایلام افزود: آثار این دوره مربوط به فروردین تا پایان شهریور ۹۸ است که در مطبوعات محلی، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای مجوز منتشر شده‌اند.

بیش از ۲۰۰ خبرنگار در استان ایلام فعالیت دارند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.