اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز شنبه در جمع فرهنگیان ایلام با حضور وزیر آموزش و پرورش افزود: نیروها و افرادیکه بدنبال فشار آوردن به دستگاه های تصمیم گیرنده هستند، باید با آنها برخورد شود.
وی با اشاره به مشکلات موجود کشور تاکید کرد: اگرچه شرایط موجود کشور سخت است ولی بخش زیادی از آن به داخل بر می گردد.
استاندار ایلام با ذکر اینکه آمریکا هیج غلطی نکرده، نمی کند و نخواهد کرد، ادامه داد: چنانچه در داخل کشور وحدت، هم افزایی و کمک و حمایت از دولت و نظام وجود داشته باشد از مشکلات عبور و پیروز خواهیم شد.
سلیمانی دشتکی یادآور شد: همه اعم از ائمه جمعه، سپاه، بسیج، نیروهای انقلاب و ... باید با دولت همراه بوده تا کمبودها رفع شود.
وی با اشاره به وضعیت معیشتی معلمان گفت: اگرچه نیروهای آموزش و پرورش زیاد بوده ولی این افراد زیادی نیستند.
استاندار ایلام با تاکید بر اینکه حقوق ها باید با تورم هماهنگ باشد بر اعمال حق مناطق مرزی مناطق جنگ زده، اعمال حق محرومیت در احکام بازنشستگان و ... برای فرهنگیان تاکید کرد.
سلیمانی دشتکی با ذکر اینکه حکومت به مردم ایلام مدیون است، گفت: ایلام به علت درگیری هشت سال جنگ تحمیلی به میزان هشت سال طلب داشته و از برخی شاخص ها فاصله دارد.
وی اضافه کرد: ایلام امروز همچنان مرزبان و مدافع ایران و از طرفی قدمگاه زائران عتبات عالیات بوده و بیش از پیش به سرمایه گذاری و توسعه نیاز دارد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام نیز در این دیدار با اشاره به تحصیل 100 هزار دانش آموز در استان ایلام گفت: این افراد در یک هزار و 300 واحد آموزشی به تحصیل دارند.
اسفندیار رستم زاد پوشش تحصیلی این استان را 94.5 درصد عنوان کرد که جز استان های برتر هستیم.
وی اعمال حق نوار مرزی، پرداخت معوقات، ایحاد ساختمان دانشگاه فرهنگیان، بیمه تکمیلی و غیره را از جمله خواسته های فرهنگیان این استان برشمرد.
7171/6119
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.