اخبار مرتبط

محمد بازدار روز دوشنبه در حاشیه برگزاری ویژه برنامه جشن انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای احداث و تکمیل این طرح ها شامل سیلوی ذخیره گندم تپه حمام ، پارک کودک آب انار، مدرسه راهنمایی تپه حمام، اصلاح شبکه آب روستایی و گاز رسانی به چهار روستا 45 میلیارد ریال از محل اعتبارهای تملک دارایی های سرمایه ای و بخش خصوصی هزینه شده است.
وی افزود: با بهره برداری از این تعداد طرح، مشکل فضای آموزشی 150 دانش آموز برطرف و زمینه اشتغال بکار 34 نفر نیز در سطح بخش مهیا می شود.
بخشدار کلات مورموری خدمات دولت تدبیر و امید را در مناطق محروم کم نظیر دانست و اضافه کرد: هم اکنون هشت طرح نیمه تمام در زمینه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و خدمات شهری در سطح این بخش در دست احداث و تکمیل است که با بهره برداری از آنان در هفته دولت سال 98 بخش بزرگی از مشکلات و معضلات منطقه برطرف می شود.
بازدار یادآور شد: طی یکسال گذشته 110 میلیارد ریال در زمینه های عمران ، بهسازی و آبادانی بخش گرمسیری کلات مورموری هزینه شده است که در مقایسه با سنوات گذشته بی سابقه است.
بخش کلات مورموری با 13 هزار نفر جمعیت یکی از قطب های کشاورزی استان ایلام است که در 60 کیلومتری جنوب شرق آبدانان و در فاصله 250کیلومتری جنوب شرق ایلام قرار دارد.
7174/6119
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.