برای مردم ایران که در طول 40 سال گذشته همواره با بصیرت و آگاهی گام های دشمنان برای ضربه به کشور را شناخته و مقابل آن ایستادگی کرده اند، هویت تروریست های گروهک منافقین ناآشنا نیست و نسبت به اهداف و آرمان های آنان که تامین کننده منافع صهیونیست ها شناخت کامل دارند.
17 هزار شهید ثمره خباثت های منافقین کوردل هستند که این جنایت ها هرگز از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد و کارنامه سیاه آنان در دشمنی با مردم هیچگونه فراموش نخواهد شد.
در 40 سال گذشته و در مقاطع مختلف که ملت ایران دشوارترین شرایط را سپری می کردند، گروهک تروریستی منافقین نمک بر زخم های این مردم می پاشیدند و به عنوان عوامل دشمن بزرگترین خیانت ها را در حق ملت ایران روا داشتند، به شهادت رساندن مسئولان خدمتگزار مردم در نظام نوپای اسلامی، کشتن مردم در کوی و برزن و انتقال اطلاعات محرمانه کشور به سرویس های جاسوسی بیگانه تنها بخشی از این اقدامات است.
این روزها سالگرد عملیات غرورآفرین مرصاد است که به کمینگاهی علیه منافقین کوردل مبدل شد و بساط نفاق را که نفوذ به کشور را در سر می پروراندند، برچید.
حسن روحانی رییس جمهوری درباره این عملیات می گوید: ظاهر این عملیات این است که در مقطعی عراقی ‌ها با همکاری منافقین از غرب کشورمان رخنه کردند و از اسلام ‌آباد غرب به سمت کرمانشاه روانه شدند، در جریان این عملیات نیروهای مسلح کشورمان اعم از سپاه، ارتش، نیروی هوایی، زمینی و هوانیروز با قاطعیت در مقابل این حمله ایستادگی کردند.
مدعیان حقوق بشر به ویژه دولت های آمریکا نیز همواره از منافقین به عنوان اهرم پوسیده خود برای دشمنی با ملت ایران دفاع کرده اند تا از این طریق بتوانند به اهداف استکباری خود دست یابند.
حجت‌الاسلام والمسلمین هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه هفته گذشته در کرمانشاه در این باره گفت: غربی ها از منافقی که در بیمارستان جنایت کرده و بیماران را به گلوله می‌بندد و از منافقی که ترور می‌کند، دفاع می کنند، این همان کارهایی است که صهیونیست‌ها انجام می دهند.
وی در خصوص معرکه‌ای که در غرب اتفاق افتاد، افزود: ماهیت منافقان جنایت است چرا که آنها از هیچ جنایتی بر علیه ملت ایران فروگذار نکردند.
معاون قوه قضاییه افزود: منافقین اسم خود را ارتش رهایی بخش گذاشتند و می‌خواستند مردم را رها کنند آیا آنها می‌خواستند تا با کشتن افراد در بیمارستان‌ها مردم را رها کنند.
منافقین که پس از انقلاب اسلامی آمال و آرزوهای خود برای رسیدن به قدرت را بر باد رفته دیدند، بنای انتقام جویی را بنیان نهاده و پای در مسیر دشمنی با ملت ایران گذاشتند و تا امروز نیز از هیچ دشمنی دریغ نکرده اند.
این روزها نفسی برای این گروهک تروریستی و منفور ملت ایران باقی نمانده و دست و پا زدن هایشان برای تجدید حیات زیرسایه شیطان بزرگ به نتیجه نخواهد رسید.
فرمانده هوا نیروز ارتش جمهوری اسلامی در این باره گفت: بعد از عملیات مرصاد در سال 1367 تاکنون هیچ نفسی از منافقین بلند نشد، تا اینکه به تازگی در دامن ترامپ دیوانه افتاده اند و می خواهند خیانت دیگری کنند، اما مطمئن باشند مردم گورستان دیگری برای آنان خواهند ساخت.
امیر سرتیپ یوسفعلی قربانی در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته تهران با تبریک سالروز عملیات مرصاد به عنوان آخرین عملیات دفاع مقدس، گفت: هوانیروز در این عملیات 425 ساعت پرواز و سه هزار و 380 عملیات انجام داد و توانست گورستانی در تنگه چهار زبر برای منافقین ایجاد کند.
وی خاطرنشان کرد: منافقین که خود را مدافع خلق می دانستند، در اسلام آباد مردم بی گناه را به آتش کشیدند و حتی کسانی که مخالف نظام بودند از این کار، اعلام انزجار کردند.
این روزها شاهد لفاظی و تهدیدات ترامپ رییس جمهوری آمریکا هستیم که تلاش می کند آزموده های اسلاف خود را بار دیگر بیازماید و در این بین منافقین نیز گمان کرده اند فرصتی برای احیاء نعش متعفن خود یافته اند اما این حرکات نشان می دهد که آنها ملت ایران را به درستی نشناخته اند و نسبت به انسجام، ایستادگی و غیرتمندی آشنایی کامل ندارند.
این گروهک تروریستی در تلاشی بی ثمر قصد ایجاد ناامنی و بی ثباتی در کشور را دارد تا یکپارچگی موجود در کشور را مورد خدشه قرار دهد، اما ظاهرا حافظه تاریخی آنان پاک شده که فراموش کرده اند مردم ایران در دام شیاطین بزرگ و کوچک گرفتار نمی شوند و با آگاهی و عزم راسخ مشکلات را از پیش پای خود برداشته و به سمت فتح قله ها حرکت می کنند.
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه نیز درباره تحرکات اخیر منافقین، گفت: گروهک ترویستی منافقین پس از ناکامی در نشست سالانه خود و برای جبران شکست در کسب حمایت سیاسی در جهت اهداف ضدانسانی و ضد ایرانی اش و همچنین با توجه به سفر موفق ریاست جمهوری اسلامی ایران به دو کشور اروپایی، همانند گذشته مبادرت به برنامه ریزی و اجرای سناریوی دیگری کرده تا به تخریب جایگاه و موقعیت ایران و ایرانیان نزد افکار عمومی اروپا در این مقطع حساس کنونی دست بزند.
1535
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.