اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سرپرست معاونت عمرانی فرماندار کرج روز دوشنبه در این نشست، گفت: در تلاش هستیم با برگزاری دوره های آموزشی مختلف بسترها را برای آماده سازی دستگاه های اجرایی درمواقع بحرانی هرچه بیشتر آماده سازیم.
هومن قدوسی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی ویژه مدیریت بحران در استان البرز در اردیبهشت ماه جاری گفت: این دوره فرصتی مغتنم است که هرچه بیشتر باید دستگاه های اجرایی با حضور درآن توان خود را در مقابله با حوادث مورد بررسی قرار دهند.
وی ادامه داد: تجربیات حوادث طبیعی از جمله سیل و زلزله در کرج ضرورت آماده سازی دستگاه های امدادی و خدماتی را برای مقابله با بحران دوچندان می سازد.
قدوسی گفت: پیش بینی قطعی برق، آب و سایر تاسیسات شهری، مسدود شدن محورهای ارتباطی به هنگام وقوع انواع حوادث از جمله نکات مهمی است که باید دستگاه های اجرایی مرتبط با آنها با درنظر گرفتن تمهیدات از آمادگی لازم برخوردار باشند.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری مانورهای مختلف از دیگر اقدامات موثر برای سنجش توان دستگاه های اجرایی در مدیریت بحران است که درسالجاری به این مهم نیز به صورت ویژه توجه خواهد شد.
در این نشست پیرامون شرکت در دوره آموزشی مدیریت بحران که قرار است در اردیبهشت ماه جاری با موضوعات مدیریت ریسک، اصول و مبانی مدیریت بحران، مستندسازی حوادث، مدیریت اسکان اضطراری و مو قت و مدیریت شریان های حیاتی هماهنگی های لازم بین اعضای شورای مدیریت بحران شهرستان کرج صورت گرفت.
بررسی و پیش بینی تجهیزات لازم در بخش آتش نشانی شهرهای اقماری ازدیگر موضوعاتی بود که دراین نشست مورد تاکید قرار گرفت.
8029/535
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.