اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، جواد فرشباف ماهریان روز سه شنبه در دیدار با استاندار البرز بابیان اینکه هزینه برخی تخلفات بسیار سنگین است، افزود: سازمان تعزیرات حکومتی با گسترش سیطره خدمات و رسیدگی به شکایات مردمی، به صورت مستقل عمل می کند.
وی از حمایت های استاندار البرز در توجه به مر قانون در استان قدردانی کرد و ادامه داد: اداره کل تعزیرات حکومتی استان البرزیکی از سازمان های برتر در کشور است که با جدیت و اقتدار خدمت رسانی می کند.
سیدحمیدطهائی استاندارالبرز نیز در این دیدار مشترک با اشاره به ماهیت کار در سازمان تعزیرات حکومتی، به اهمیت پیگیری تخلفات اشاره کرد و گفت: برخی تخلفات هزینه سنگین و جبران ناپذیری دارد و سازمان تعزیرات حکومتی در این زمینه نقش ویژه و خطیری را ایفا می کند.
وی قدرت بازدارندگی در بروز تخلفات و ترویج و اشاعه سلامت در اجرای امور را مورد تأکید قرار داد و افزود: اگر پیام بنیانگذار جمهوری اسلامی را همواره به یاد داشته باشیم که 'عالم محضر خداست،در محضر خداگناه نکنیم'،بسیاری از تخلفات کاهش پیدا خواهد کرد.
طهائی با بیان اینکه قانون راه را برای افراد مشخص کرده است،در زمینه تخلفات ساختمانی نیز بازنگری در قوانین و مقررات را امری مهم خواند که می تواند کمک شایانی در کاهش تخلفات داشته باشد.
لزوم اصلاح قوانین و رعایت حقوق مصرف کنندگان از دیگر مباحث طرح شده در این دیدار مشترک بشمار می رفت.
8029/ 6155 خبرنگار:حکیمه کشاورز**انتشاردهنده: محمد عزیزپور
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.