مجتبی دلبری روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت:  این جایگاه  سوخت در کیلومتر ۴۱ جاده کرج -  چالوس(کندوان ) اواخرسال  سال گذشته به دلیل ناایمن بودن راه‌های دسترسی فعالیت آن متوقف شد.

وی بیان داشت: اکنون ۲ جایگاه سوخت بین کرج و تونل کندوان به خودروها خدمات رسانی می کنند .

دلبری گفت : جایگاه سوخت امیرکبیر بنا به توصیه پلیس راه البرز و برای پیشگیری از حوادث رانندگی فعالیت آن متوقف شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز بیان داشت:  با راه اندازی این جایگاه، بنزین مورد نیاز خودروها در جاده گردشگری کرج - چالوس تامین می شود.

جایگاه سوخت امیرکبیر با سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع احداث شده و دارای ظرفیت ذخیره‌سازی ۱۱۰ هزار لیتر بنزین معمولی، ۴۸ هزار لیتر بنزین سوپر و ۴۸ هزار لیتر نفتگاز است.

از امکانات جانبی جایگاه عرضه سوخت امیرکبیر می‌توان به نمازخانه، سرویس های بهداشتی، سوپرمارکت و فروشگاه صنایع دستی اشاره کرد.

جاده کرج – چالوس به طول ۱۶۲ کیلومتر یکی از مسیرهای پرتردد کشور محسوب می شود که نیمی از این جاده گردشگری در استان البرز و مابقی آن در حوزه جغرافیایی استان مازنداران است.

ترافیک سنگین روزهای تعطیل در جاده کندوان سبب می شود تا بسیاری از خودروها با مشکل تامین سوخت مواجه شوند که اکنون این مشکل کاهش یافته یافت.

روزانه بیش از ۲۰ هزار دستگاه خودرو در جاده گردشگری کرج - چالوس تردد می کنند که در روزهای تعطیل این تعداد افزایش می یابد. 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.