سرهنگ  علی سلیمانی  روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت : ماموران پلیس نظرآباد در پی کسب گزارشی مبنی بر یک فقره سرقت خودرو «ریو» در محدوده شهرستان ساوجبلاغ و ربوده شدن کودک سه ساله در داخل خودرو  بلافاصله وارد عمل شده و تمام محورهای ورودی و خروجی شهرستان های نظرآباد و ساوجبلاغ را تحت کنترل و نظارت خود درآوردند.
 جست و جو برای کشف خودرو مسروقه ادامه داشت که ماموران گشت کلانتری نظرآباد در نزدیکی روستای هیو شهرستان ساوجبلاغ  دختر بچه سه ساله را که درکنار جاده گریه کنان رها شده بود، پیدا کردند.  
 ماموران پس از تماس با والدین کودک و اطمینان از این که وی همان کودک ربوده شده داخل خودرو است، به ماموریت خود ادامه داده و در نهایت خودرو مسروقه  را که به سمت شهرستان نظرآباد درحال حرکت بود شناسایی و موفق به توقف خودرو و دستگیری سارق شدند.
 متهم پس از انتقال به کلانتری اعتراف کرد که حین تردد متوجه یک دستگاه خودرو «ریو» روشن  مقابل یک فروشگاه در ساوجبلاغ می شود که آن را به سرقت می برد که پس از مدتی متوجه کودک خوابیده در صندلی عقب خودرو  شد .

سارق این کودک را در حاشیه جاده رها می کند که توسط ماموران انتظامی به آغوش خانواده بازگشت .

 سارق که دارای چندین فقره سوابق کیفری است، برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر جرایم احتمالی همراه با پرونده مقدماتی در اختیار پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد قرار گرفت.
سه سال پیش نیز ۲ سارق در کرج یک دستگاه پراید را حین ورود به داخل پارکینگ ربودند که پس  از مدتی متوجه ووجود یک دختربچه سه ساله به نام «ستایش»  در صندلی عقب خودرو می شوند که این خودرو را در یکی از کوچه های اطراف رها کردند و ستایش به همراه خودرو به خانواده اش باز گشت.

شهرستان های نظرآباد و ساوجبلاغ در غرب کرج مرکز استان البرز قرار دارند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.