اخبار مرتبط

فرهاد کشاورز سرمربی تیم فوتسال مقاومت شهرداری کرج روز شنبه در گفت وگو با ایرنا عنوان کرد: در ۹ بازی گذشته این تیم، مسایلی پیش آمد که از قالب تیم بودن ما را دور کرد  و به خصوص در سه هفته اخیر به گونه ای شاهد شکست خوردن تیم هستیم که از لحاظ فنی نمی توان آن را مورد بررسی قرار داد.

شاگردانم به دلیل مسایلی از جمله در اختیار نداشتن بازیکنان و مصدومیت در این مدت تحت فشار قرار گرفتند، این در حالی است که اگر در نیم فصل با جذب بازیکنانی که در روند مسابقات به ما بتوانند کمک کنند به طور یقین در نیم فصل بعدی کیفیت بهتری را در امر نتیجه گیری خواهیم داشت.

کشاورز با اشاره به تعویق بازی این تیم با مس سونگون به دلیل حضور مس در جام باشگاه های جهان اظهار داشت: به تعویق افتادن این بازی به ما کمک می کند تا با تمرکز، استراحت و ریکاوری بیشتری در چهار بازی باقیمانده در نیم فصل حضور یابیم.

هدف این است که در پایان نیم فصل بتوانیم جزء هشت تیم بالای جدول باشیم تا در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر قدرتمندانه تر حضور یابیم.

بازی های پیش روی سخت است اما سختی و فشارها مانعی نمی شود تا ما نتوانیم این هدف را که حضور در هشت تیم بالای جدول در نیم فصل است را محقق نکنیم.

تیم لیگ برتری فوتسال مقاومت شهرداری کرج در ۹ بازی گذشته با سه برد، یک مساوی، پنج باخت و با کسب ۱۰ امتیاز هم اکنون در مکان دهم جدول لیگ برتر فوتسال کشور قرار دارد.

۷۴۱۴/ ۶۱۵۵

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.