اخبار مرتبط

محمد محمدی فرد روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: کمک های حامیان ایتام البرز در سال گذشته نسبت به سال 96براساس آمار و اطلاعات 35 درصد رشد داشته است.
وی ادامه داد: سال گذشته بخش قابل ‌توجهی از خانوارهای ایتام فاقد مسکن با کمک حامیان خانه ‌دار شدند و طبق برنامه پیش‌بینی ‌شده امسال یتیم فاقد مسکن نخواهیم داشت.
محمدی فرد گفت: در طرح اکرام ایتام و محسنین حامیان با شماره کارت‌ بانک ملت و شناسه اختصاصی وجوه اهدایی خود را به‌ صورت مستقیم به‌ حساب فرزندان معنوی خود واریز می‌کنند.
وی با تأکید بر اینکه هم ‌اکنون عمده نیاز فرزندان محسنین را مسکن، جهیزیه و امور تحصیلی تشکیل می‌دهد گفت: ایتام و فرزندان محسنین در اثر حمایت‌های حامیان نیکوکار توانسته‌اند به مدارج مهم علمی، ورزشی، فرهنگی و هنری دست پیدا کنند.
محمدی فرد خاطرنشان کرد: قهرمانی رشته‌های ورزشی کاراته، ژیمناستیک، فوتبال آمریکایی، کارگردانی تلویزیون، شعر، تألیف کتاب و رمّان نویسی و حفظ قرآن نمونه هایی از این موفقیت های ایتام دراثر حمایت حامیان به شمارمی رود.
مدیرکل کمیته امداد البرز با دعوت از خیّران برای برآورده کردن آرزوهای ایتام در سامانه آرزوها به آدرس Hamiarezooha.ir یادآور شد: در طول سال مردم نیکوکار می‌توانند با حضور در واحدهای طرح اکرام ایتام و محسنین دفاتر این نهاد در شهرهای استان البرز ضمن دریافت شناسنامه‌های فرزندان معنوی خود در این طرح ثبت‌ نام کنند.
وی استمرار توفیقات این نهاد در به ثمر رساندن برنامه‌های فقرزدایی را درگرو همیاری و مشارکت مردم نیکوکار دانست.
محمدی فرد گفت: با توجه به محدودیت منابع مالی کمیته امداد و تنوع نیازهای جامعه هدف این نهاد، از خیران می‌خواهیم برای رفع مشکلات خانوارهای مددجو کمیته امداد را یاری و از نزدیک ضمن نظارت بر نحوه هزینه کرد وجوه اثرات کار خیر خود را مشاهده کنند.
8029/6993
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.