پیمان بضاعتی پور روز دوشنبه اظهار داشت: هفتیمن جشنواره لاله ها کرج به دلیل شرایط آب و هوایی و سرد شدن هوا و افزایش نزولات آسمانی از نیمه دوم فرودین ماه پذیرای شهروندان خواهد بود.
وی گفت: امیدواریم با برپایی هر چه با شکوهتر آن نسبت به دوره های گذشته در ایجاد فضایی مفرح و شاد بین مردم نقش مثبتی داشته باشیم.
این مسئول خاطرنشان کرد: البرز و شهر کرج با دارا بودن شرایط آب و هوایی مطلوب، میزان بارندگی مناسب ، خاک غنی و حاصلخیز طبیعی از موقعیت ویژه ای برای تولید و پرورش گل و گیاه در کشور برخوردار است ، از این رو توجه و حمایت‌های بخش های دولتی می‌تواند ظرفیت‌ها و بستر مناسبی برای افزایش تولید و صادرات این محصول به دنبال داشته باشد.
رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری کرج در بخش دیگری از سخنانش، ایجاد شادی و نشاط در شهر را از اولویت های این سازمان در سال جدید خواند وافزود: در سال 98 با بهره گیری از ظرفیت فضاهای عمومی مانند پارک ها و بوستانها و با حمایت مجموعه مدیریت شهری و مشارکت مردم اقدامات تاثیرگذاری برای ایجاد و خلق شادی انجام خواهیم داد.
وی یاد آورشد: سال گذشته در کنارتوجه به کالبد شهر در توسعه فضای سبز و ارتقا سیما منظر شهری بخشی از فعالیت ها و اقدامات این سازمان معطوف به زیبایی کلانشهر کرج بود.
بضاعتی پور ادامه داد: برگزاری سلسله همایش های پیاده روی خانوادگی و جشنواره های پاییزی در پارک ها و بوستان های شهری و جشن نوروزگاه در روزهای پایانی سال در اماکن تفریحی و گردشگری کرج بخشی از این اقدامات است که با استقبال خوب شهروندان مواجه شد.
وی در ادامه یکی از وظایف مدیران شهری را فراهم ساختن امکان حضور مردم در فضاهای شهری ارزیابی و تصریح کرد : این امر علاوه بر گسترش ارتباطات اجتماعی باعث تقویت تعلق خاطر افراد به محل زندگی و بالارفتن ضریب امنیت روانی جامعه و نشاط بین شهروندان می شود.
این مسئول اضافه کرد: در سال 98 با بهره گیری از ظرفیت فضاهای عمومی مانند پارک ها و بوستان ها و با حمایت مجموعه مدیریت شهری و مشارکت مردم اقدامات تاثیرگذاری برای ایجاد شادی بیشتر در شهرانجام خواهیم داد.
وی با بیان اینکه بهتر است در ابتدای سال نو همگی تلاش کنیم سال جدید را به سالی سراسر نشاط برای مردم تبدیل کنیم افزود:این سازمان ، دراین ایام در حالی در تدارک برگزاری هفتمین جشنواره لاله های کرج می باشد که شاهد استقبال کم نظیر مردم و بازدید گسترده شهروندان از دوره های گذشته این نمایشگاه بوده است و این موضوع خود بیانگر میزان علاقه مندی عموم نسبت به برپایی این نمایشگاه در کلانشهر کرج است.
وی با اشاره به نام گذاری سال 98 به نام سال «رونق تولید» بر ضرورت حمایت ویژه از تولیدات داخلی تاکید و گفت: برگزاری نمایشگاه های گل و گیاه و جشنواره لاله های کرج علاوه بر اشتغال آفرینی پایدار و مفید و تقویت صنعت گردشگری می تواند در تحقق شعار سال نیز موثرباشد.
چشنواره لاله ها همه ساله در پارک شهید چمران اوایل فروردین ماه گشایش می یابد.
7410/ 6155
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.