اخبار مرتبط

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز، گفت: نجاتگران این جمعیت طی ۱۲ عملیات امداد و نجات و امدادرسانی به ۲۶ نفر در محورهای مو‌اصلاتی و ارتفاعات استان امدادرسانی کردند.

به گزارش ایلنا، محمدحسین وطنی در این خصوص گفت: در مرکز کنترل عملیات امداد و نجات هلال احمر استان البرز از تاریخ ۱۱ الی ۱۷ اسفندماه نجاتگران البرزی در ۱۲ مورد عملیات ، امدادرسانی کرده اند.

وی افزود: از این تعداد ۸ مورد حوادث جاده ای، ۲مورد خدمات حضوری، یک مورد شهری و یک مورد نیز دریایی و ساحلی بوده است.      

وطنی اظهار داشت: در عملیات‌های اخیر به ۲۶ نفر آسیب دیده از حوادث، خدمات امدادی ارائه شد که از این میان سهم حوادث جاده ای با ۲۳ نفر، خدمات حضوری ۲ نفر،  و حوادث دریایی- ساحلی نیز با یک نفر مصدوم همراه بود.

وی افزود: عوامل عملیاتی جمعیت هلال احمر استان به یک نفر از مصدومان این حوادث، خدمات درمان سرپایی ارائه شد و همچنین ۷ نفر از مصدومان نیز جهت تکمیل چرخه بهبودی، به نزدیک ترین مراکز درمانی منتقل شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز در پایان نیز گفت: در جریان عملیات های امداد و نجات این هفته، ۱۸ تیم عملیاتی با استعداد ۵۲ نفر نیروی کادر و داوطلب و با پشتیبانی ۱۲ دستگاه آمبولانس، به ارائه خدمات امداد و نجات به هموطنان و مسافران سطح استان پرداختند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.