مسعود مهران نیا روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: این جشنواره به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب و با هدف آشنایی دانش‌آموزان با سیره و سبک زندگی امام راحل(ره) برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: این جشنواره به منظور معرفی و ترویج سیره و اندیشه امام دشمن شکن به جوانان و نوجوانان و پیوند عمیق فرهنگیان و نسل جوان با آثار و رهنمودهای حضرت امام (ره )با انجام فعالیت های متنوع فرهنگی هنری کلید خورده است.
مهران نیا بیان داشت: مجری این جشنواره ملی، کانون های فرهنگی تربیتی بوده و دانش آموزان و معلمانی که متقاضی شرکت در این جشنواره هستند به مدیران مدارس البرز مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه علاقه مندان باید آثار خود را به دبیرخانه کشوری این جشنواره ارسال کنند، یادآورشد: آثار به همراه شناسه اثر باید به آدرس www.AYNEHZAMAN.IR بارگزاری شود.
مهران نیا تصریح کرد: در صورتی که حجم فیلم یا فایل های ارسالی قابل بارگزاری در سایت نباشد ، ارسال از طریق لوح فشرده و به صورت پستی به دبیرخانه جشنواره نیز بلامانع است.
وی ادامه داد: علاقه مندان تا 28 اسفندماه 97 فرصت دارند آثارشان را به دبیرخانه کشوری این جشنواره ارسال کنند.
مهران نیا ادامه داد: برای آشنایی بیشتر فرهنگیان و دانش آموزان با این جشنواره، پوستر های ویژه جشنواره ملی فرهنگی هنری آینه زمان از سوی کانون های فرهنگی تربیتی البرز تولید و به مدارس ارسال شد.
استان البرز 460 هزار دانش آموز و 25 هزار معلم دارد.
2819/ 6155
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.