اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ابوالفضل اینانلو روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان فردیس برگزار شد، اظهار داشت: به همین منظور پیگیری‌های لازم انجام‌شده تا مدارس و مکان‌های عمومی این شهرستان به مالکیت ارگان‌های شهرستان همچون شهرداری و فرمانداری و آموزش‌وپرورش درآید.
به گفته وی، اقدامات لازم برای رفع مشکلات و مسائل شورا و شهرداری فردیس از سوی فرمانداری این شهرستان انجام‌شده است.
وی افزود: ورود فرمانداری به مسائل و موضوعات مدیریت شهری فردیس کمرنگ نیست بلکه این ارگان با توجه به ضوابط و قوانین در موارد مختلف ورود می‌کند.
اینانلو با اشاره به انتقادات برخی به فرمانداری در خصوص عدم ورود این ارگان به مسائل شورای شهر و شهرداری، گفت: با توجه به دشمنی‌های بدخواهان نظام که منتظر فرصت هستند تا فضای اختلافی در مردم ایجاد کنند، مصلحت‌اندیشی یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید در دستور کار قرار گیرد.
فرماندار فردیس افزود: جلسات مختلفی با شهرداری و شورای اسلامی شهر فردیس برگزارشده است و شورای اسلامی شهر طبق اختیارات و قوانین می‌تواند شهردار را حمایت یا استیضاح کند و فرمانداری به‌عنوان مقام حاکمیتی وظیفه نظارت بر اقدامات آن‌ها و برخورد با بی‌قانونی‌ها را دارد.
اینانلو افزود: عملکرد مدیریت شهری فردیس باید به‌گونه‌ای باشد که مردم ضرر نکنند و خروجی کارها به نفع مردم باشد و کارها به‌گونه‌ای انجام شود که شهر قفل نشود.
7413/ 6155
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.