اخبار مرتبط

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری البرز، گفت: باهدف تسهیل امور و ایجاد پوشش حمایتی ویژه از سرمایه گذاران، سامانه ارتباط مستقیم با استاندار راه اندازی شد.

به گزارش ایلنا، مهدی طوسی از راه‌اندازی سامانه ارتباط مستقیم سرمایه‌گذاران با استاندار البرز خبر داد و گفت: در راستای تحقق برنامه‌های دولت و تاکیدات ریاست محترم جمهوری، به دستور استاندار محترم مبنی بر ایجاد بستر ارتباط مستقیم سرمایه گذاران با استاندار، باهدف تسهیل امور و ایجاد پوشش حمایتی ویژه از سرمایه گذاران، سامانه ارتباط مستقیم سرمایه گذاران با استاندار راه اندازی شد.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری البرز بیان کرد: تلاش ما بر این است، از بخشی نگری و رفتارهای جزیر‌ای در استان پرهیز شود و از مدیران دستگاه های اجرایی خواست که با توجه به این امر، نسبت به نقد و بررسی ریزبینانه مسائل اقدام کرده و طرح و نظرات خود را به شکلی کامل و جامع ارائه دهند.

وی افزود: مسئله اشتغال جزو اولویت های اساسی کشور و نظام بوده و یکی از راهکارهای اصلی حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصت های جدید اشتغال، سرمایه گذاری و مشارکت فعال بخش خصوصی است.

مدیرکل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری البرز اظهار داشت: این درگاه در راستای نیل به اهداف مذبور و ایجاد ارتباطی سازنده و گشایش گر و برای بیان مشکلات سرمایه گذاران عزیز در استان البرز طراحی گردیده و ابزاری در جهت برقراری ارتباط سریع، آسان، مطمئن و موثر میان مسئولان استان و فعالان اقتصادی داخلی و خارجی، خواهد بود.

وی در پایان افزود: دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری، تمام تلاش و حمایت خود را در جهت تحقق این امر بکار خواهد گرفت، لذا از دستگاه های اجرایی درخواست می کنیم ضمن همراهی در این زمینه، جامع نگر بوده و از تصمیمات بخشی پرهیز کنند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.