وقتی شنیدم که آقای مخبر، تلفنی از جناب صالحی امیری پرسید که آیا اصلاح‌طلبان از کارکرد دولت راضی اند یا نه و آقای صالحی امیری نیز نظر مثبت ابراز کرد خوشحال شدم. هم به این دلیل که قدرشناسی در آن است و هم نشانه اهتمام به جلب رضایت رقبای سیاسی است. البته ذکر این نعمت باید تصریح شود که اینها همه از ظرفیت‌های پنهان مردم ایران و دین و انقلاب آنان است.

رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت طی پیامی از محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری دولت سیزدهم تشکر و قدردانی کرد.

 

به گزارش جماران، در این پیام که در اختیار جماران قرار داده شده، آمده است:

 

«آقای مخبر را در این خدمت موفق می دانم و جا دارد به دو دلیل از ایشان تشکر کنم:

 

نخست، با اینکه حدس زده می شد که وی نامزد ریاست جمهوری شود، هیچ اشتیاقی از طرف ایشان دیده نشد. خود این بی میلی وسیله ای برای تسهیل خدمت گذاری در این دوره که بی تعارف در خیلی از کشورها بحران می سازد شد.

 

دوم اینکه؛ سماحت سیاسی که از ایشان دیده شد. وقتی شنیدم که آقای مخبر، تلفنی از جناب صالحی امیری پرسید که آیا اصلاح‌طلبان از کارکرد دولت راضی اند یا نه و آقای صالحی امیری نیز نظر مثبت ابراز کرد خوشحال شدم. هم به این دلیل که قدرشناسی در آن است و هم نشانه اهتمام به جلب رضایت رقبای سیاسی است. البته ذکر این نعمت باید تصریح شود که اینها همه از ظرفیت‌های پنهان مردم ایران و دین و انقلاب آنان است.

 

به دلایل گفته شده به عنوان سیاستمداری که نقش آرامش سیاسی را در حل مشکلات معیشتی مردم و معضلات اقتصادی ملی آگاه است از آقای مخبر به سبب بهره برداری درست از این فرصت تشکر می کنم.»

 
 
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.