با دستور روحانی رییس جمهوری بهره برداری از ۲۲۴ طرح فضاهای ورزشی با سرمایه گذاری ۸۵۷ میلیارد تومانی و با تلاش وزارت ورزش و جوانان در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش جماران؛ در چهل و نهمین هفته پویش تدبیر و امید برای جهش تولید و همزمان با یازدهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، ۲۳۲ طرح وزارتخانه های نیرو و ورزش و جوانان در سراسر کشور با فرمان حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور به صورت ویدیو کنفرانس به بهره برداری رسید.

بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان با سرمایه گذاری ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی در استان اردبیل و همچنین نیروگاه‌های خورشیدی ۰.۶ مگاواتی و یک مگاواتی  با سرمایه گذاری ۱۲.۵ بخش خصوصی، شبکه فیبر نوری با سرمایه گذاری ۱۲ میلیارد تومانی، سد تنظیمی ملاصدرا با سرمایه گذاری ۶۷ میلیارد تومانی دولتی، سد تنظیمی تنگ خمار با سرمایه گذاری ۲۲.۲ میلیارد تومانی، تصفیه خانه فاضلاب شهر جدید صدرا با سرمایه گذاری ۱۳۸ میلیارد تومانی، تصفیه خانه آب فسا و تاسیسات وابسته به آن با سرمایه گذاری ۲۲۲ میلیارد تومانی بخش دولتی در استان فارس، طرح های بودند که با همت وزارت نیرو به بهره برداری رسید.

در ادامه این مراسم نیز بهره برداری از ۲۲۴ طرح فضاهای ورزشی با سرمایه گذاری ۸۵۷ میلیارد تومانی و با تلاش وزارت ورزش و جوانان  در سراسر کشور آغاز شد.

مجموع این طرح ها با سرمایه گذاری ۴ هزار و۸۳۳ میلیارد تومانی انجام شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.