با حضور معاون اول رییس جمهور ۲۵۰۰ پروژه عمرانی، اشتغالزایی و اردو‌های دانشجویی کمیته امداد از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.

به گزارش جماران؛ دکتر اسحاق جهانگیری ظهر امروز (پنجشنبه) در همایش تجلیل از کارآفرینان برتر کمیته امداد از طریق ارتباط زنده تلویزیونی با شهرستان های نیشابور، دره گز و مشهد 2500 پروژه عمرانی، اشتغالزایی و اردوهای دانشجویی کمیته امداد را افتتاح کرد.

دکتر جهانگیری در جریان این افتتاح از اقدامات خوب کمیته امداد به خاطر احداث 500 نیروگاه خورشیدی خانگی که تعداد 65 نیروگاه در نیشابور است قدردانی کرد و گفت: نیروگاه خورشیدی به عنوان یکی از نیازهای اصلی کشور توسط مددجویان و با سرمایه گذاری آنها راه اندازی شده و امیدوارم این برنامه در استان های دیگر نیز اجرایی شود.

معاون اول رییس جمهور همچنین با اشاره به افتتاح دو هزار واحد مسکونی مددجویی در شهرستان دره گز، ساکنان این منطقه را مرزداران سرافراز جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد و گفت: یکی از سیاست ها و خط قرمزهای جمهوری اسلامی ایران حفاظت از مرزهای کشور است به گونه ای که احدی حق تجاوز به مرزهای کشور را ندارد همانگونه که در مرزهای آبی نشان دادیم که حتی اگر قدرت بزرگی مانند آمریکا بخواهد به مرزهای ما نزدیک شود با عکس العمل قاطع نیروهای مسلح کشور مواجه خواهد شد.

دکتر جهانگیری همچنین از برنامه ریزی کمیته امداد برای ساخت مسکن مددجویان قدردانی و اظهار امیدواری کرد: در کوتاه ترین زمان ممکن زمینه ساخت مسکن برای همه نیازمندان کشور فراهم شود.

معاون اول رییس جمهور در ارتباط زنده تلویزیونی با زائرسرای کرامت در خصوص بهره برداری از اردوهای دانشجویی کمیته امداد گفت: دانشجویان عزیز فرزندان معنوی رهبر انقلاب اسلامی و مسئولین جمهوری اسلامی ایران هستند و امیدوارم دانشجویان مددجو که با رتبه های خوب وارد دانشگاه شده اند بتوانند در همه بخش ها موفق و پیروز باشند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.