این هفته منتظر پیامک واریز وجه باشید

مشکل متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده حل شد

به‌دنبال حل مشکلات متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده، رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده از ارسال پیامک برای آغاز فرآیند واریز وجه در هفته جاری برای مشتریان خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، طبق اعلام سازمان گسترش و نوسازی صنایع (ایدرو)، مهران سالاریه - رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده - اظهار کرد: تعدادی از متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده که در قرعه‌کشی خودروسازان انتخاب شده و خودرو خود را اسقاط کرده بودند، به دلیل نقص سیستم ارتباطی شرکت‌های خودروساز با ستاد، با مشکل مواجه شده بودند؛ با تلاش‌های انجام شده در جهت حل مشکل این دسته از متقاضیان، نامه و اطلاعات آن‌ها به صورت غیرسیستمی برای خودروسازان ارسال شد.

ایسنا نوشت؛ وی تصریح کرد: عمده این مشکل درباره متقاضیان خودروهای ایران‌خودرو بوده است. بر اساس پیگیری ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده از شرکت‌های خودروساز و قول مساعد آن‌ها، پیامک واریز وجه این دسته از متقاضیان در هفته جاری برایشان ارسال خواهد شد.

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده خاطرنشان کرد: اطلاعات سایر متقاضیان بر اساس رویه جاری به صورت سیستمی و برخط برای خودروسازان ارسال می‌شود.

روند تکمیل فرآیند ثبت‌نام برای منتخبان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده بدین صورت تعریف شده که متقاضی ابتدا باید به سامانه ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده به نشانی nnhk.ir مراجعه کرده و نسبت به انتخاب مرکز اسقاط مورد نظر خود اقدام کند؛ سپس به همراه خودرو و مدارک مربوطه به مرکز اسقاط انتخاب شده برای تحویل و اسقاط خودرو خود مراجعه کند. پس از آن، مراکز اسقاط مکلفند پس از اسقاط خودرو متقاضیان، ارزش لاشه خودرو فرسوده را به حساب مالکان خودروهای فرسوده واریز کنند تا مشتری برای ادامه واریز وجه به حساب شرکتی که خودروی جدید را برنده شده است، اقدام کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید