سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان امروز(پنجشنبه 9 مرداد ماه) اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته 124 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان ثبت شد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در شبانه روز گذشته تعداد ۱۲۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان ثبت شد.

به گزارش جماران، آرش نجیمی با اشاره به افزایش بیماران مبتلا به کرونا در استان اصفهان به غیر از کاشان و آران و بیدگل اظهار کرد: تاکنون تعداد کل ۹۰۴ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستانها بستری شده‌اند.

وی افزود: تعداد موارد دارای علامت و بستری شده در شبانه روز گذشته ۱۲۴ مورد گزارش شده است و در همین زمان تعداد ۱۰۴ نفر هم از بیمارستانها مرخص شدند که باید دوران نقاهت خود را در منزل سپری کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکید کرد: از میان بیماران بستری کنونی حال ۱۸۱ نفر وخیم است و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان اصفهان بستری هستند.

وی با هشدار برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله فیزیکی در جامعه گفت: وضعیت اصفهان در مواجهه با ویروس کووید ۱۹ به هیچ وجه مناسب نیست و در روزهای گذشته از وضعیت زرد به قرمز تغییر کرده است.

نجیمی افزود: میزان موارد حاد ابتلاء به کرونا در استان اصفهان شتاب گرفته و بر این اساس لازم است شهروندان در مواقع غیرضروری از منزل خارج نشوند و نسبت به استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی اهتمام ورزند تا زمانی که از بحران این بیماری به لطف پروردگار عبور کنیم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.