به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی در برنامه رادیویی سلام اصفهان ضمن تسلیت به مردم استان آذربایجان شرقی به دلیل وقوع زلزله، اظهار کرد: در کمال تاسف زلزله اخیر منجر به جان باختن تعدادی از هموطنان و داغدار شدن خانواده آنها، همچنین مجروح شدن عده ای دیگر از مردم این خطه از کشور شد که امیدوارم با همت تمام دستگاه ‌ها و همراهی مردم شریف، روند امدادرسانی به بهترین نحو انجام شود.

وی وقوع اینگونه حوادث را هشداری برای رعایت استانداردها در ساخت و سازهای شهری و تاب آور شدن شهرها اعلام کرد و افزود: شب گذشته در تماسی تلفنی با شهردار تبریز اعلام آمادگی برای امدادرسانی و کمک شهرداری اصفهان را مطرح کردم که در حال حاضر چنین نیازی نداشتند.

شهردار اصفهان با اشاره به دیدار ملاقات مردمی با اهالی منطقه شش شهرداری اصفهان در هفته گذشته، تصریح کرد: هفته گذشته همراه با معاونان و تعدادی از مدیران شهرداری با اهالی منطقه شش شهرداری اصفهان ملاقات مردمی برگزار شد که در این دیدار رییس شورای اسلامی شهر اصفهان و فریده روشن عضو شورای اسلامی شهر اصفهان مدیران شهرداری را همراهی کردند و همه با هم در خدمت اهالی این منطقه بودیم.

وی با بیان اینکه مسائل مهمی در دیدار با معتمدان منطقه شش مطرح شد، گفت: در ادامه نیز به درخواست های شهروندانی که حضور یافته بودند، رسیدگی شد، برگزاری دیدارهای مردمی در مناطق، در راستای خدمت رسانی بهتر به شهروندان بسیار موثر بوده است.

نوروزی از دیدار با معتمدان و شهروندان منطقه یک در هفته آینده خبر داد و تاکید کرد: امیدوارم پنجمین ملاقات مردمی نیز برای منطقه و مردم نتیجه بخش باشد، چنانچه شهروندان ساکن در منطقه یک شهرداری اصفهان مواردی برای پیگیری دارند، می توانند در طول هفته جاری درخواست خود را از طریق سایت های اعلام شده، ثبت کنند.

برگزاری چهاردهمین نمایشگاه کتاب اصفهان

شهردار اصفهان با اشاره به برگزاری چهاردهمین نمایشگاه کتاب اصفهان، گفت: امروز چهاردهمین نمایشگاه کتاب اصفهان در نمایشگاه بین ‌المللی اصفهان واقع در پل شهرستان آغاز به کار می کند؛ این نمایشگاه به جهت اینکه خوراک روح است، با سایر نمایشگاه‌ها متفاوت است، بنابراین از تمام شهروندان به ویژه اساتید، دانشجویان، معلمان، دانش آموزان، و سایر علاقه مندان اهل مطالعه درخواست می ‌‎شود که با حضور خود در این نمایشگاه از این فرصت خوب بهره ببرند زیرا کتاب سرچشمه آگاهی است و پیوند همه با کتاب و مطالعه می ‌تواند حلال بسیاری از مشکلات شهری و تعالی ‌دهنده جامعه باشد.

نوروزی با اشاره به پروژه پل آفتاب واقع در بزرگراه شهید اردستانی، افزود: به شهروندان قول داده بودیم که پل آفتاب در بزرگراه شهید اردستانی(مسیر به سمت فرودگاه) ظرف مدت ۱۰ ماه به اتمام برسد، این نوید را به شهروندان می ‌دهم که سه روز قبل از ۱۰ ماه یعنی شب گذشته آخرین بتن ‌ریزی پروژه انجام شد که جا دارد از تمام کارگران شرکت عمران، مهندسان پرتلاش شهرداری و مدیران حوزه عمران که با کار و تلاش شبانه ‌روزی شهرداری را در اجرای این پروژه مهم همراهی کردند، تشکر کنم.

وی با بیان اینکه کار ۱۸ ماهه احداث این پل ۱۰ ماهه شد، ادامه داد: خوشحالیم که با مدیریت صحیح حوزه عمران، حمایت کامل حوزه مالی و فعالیت کارگران به صورت دو شیفت و سه شیفت توانستیم قبل از ۱۰ ماه کار را به اتمام برسانیم.

شهردار اصفهان تصریح کرد: اطمینان دارم سایر پروژه های در دست اجرا نیز همین مسیر را طی خواهد کرد. بی ‌‎شک کاهش زمان اجرای پروژه‌ ها به معنای کاهش کیفیت نیست.

46

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.