اخبار مرتبط

دبستان خیرساز حاج احمد قفال با زیر بنای ۲ هزار ۴۹۵ متر مربع، یک هزار و ۷۳۳ متر مربع محوطه سازی، ۲ هزار و ۷۸۸ متراژ کل زمین، با  ۱۹۳ متر دیوارکشی،  ۱۷۰ متر سالن اجتماعات و سازه اسکلت بتنی در ناحیه ۲ آموزش و پرورش استان اصفهان به بهره برداری رسید.
این مدرسه شامل ۱۲ باب کلاس، ۷ باب اتاق اداری،  کارگاه فناوری،کارگاه مهارت کار و تلاش، نمازخانه، کتابخانه و سالن اجتماعات و یک سالن ورزشی است.
این آموزشگاه با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است که کلیه هزینه‌های آن توسط یکی از خیران مدرسه ساز اصفهان به نام حاج احمد قفال و همسر وی تامین شده است.
  استاندار اصفهان در این مراسم گفت: مبنای توسعه این استان اصفهان دانایی است که مبداء آن همین مراکز آموزشی است و لذا هر چه به این مبادی توجه کنیم به بنیادهای راستین خود توجه کرده ایم.
عباس رضایی با اشاره تلاش‌های استان برای راه اندازی کریدور علم و فناوری از ۱۶ سال پیش گفت: در روز معارفه خود این موضوع را به عنوان یکی از اهداف خود مطرح کردم و تاکنون ۱۳ جلسه برای پیگیری آن برگزار شده است.
 وی ادامه داد: کاروان علم به سرعت در حال حرکت است و اگر بخواهیم عقب نمانیم باید مبنای توسعه را بر  مدارس به عنوان پایگاه و مبدا حرکت دانش گذاریم.
استاندار اصفهان افزود: دیانت و صنعت ۲ ویژگی مهم این استان اصفهان است که در همه جای ایران و جهان با این نام شناخته می شود.

۶۰۲۲ /۷۱۳۴

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.