فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: راننده خودروی سواری «پورشه» که تصاویر تصادف آن با چند خودرو در شبکه‌های مجازی منتشر شده بود خود را به پلیس معرفی کرد.

به گزارش ایلنا، ساعت 1:17 دقیقه بامداد روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ ماه ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از تصادف یک خودروی پورشه با چند خودرو در خیابان«کارگر» شهر اصفهان مطلع و بلافاصله به منظور بررسی‌صحنه در محل حاضر شدند.
 
در این حادثه خودروی پورشه با یک سواری پراید برخورد کرده بود که راننده خودروی پراید بر اثر شدت جراحات وارده پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.
 
راننده خودروی پورشه در ادامه پس از برخورد با یک خودروی پراید و یک خودروی پژو ۲۰۶ و بروز خسارت به آنان از صحنه متواری می‌شود.
 

تصادف پورشه


کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان اصفهان پس از بررسی دقیق صحنه تصادف‌های رخ داده، علت این حادثه را سرعت غیرمجاز و عدم رعایت فاصله طولی از سوی راننده سواری پورشه اعلام می‌کنند.
 
ساعاتی بعد از این حادثه، تصاویر تصادف بلافاصله در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و زیر آن می‌نویسند: «خودروی پورشه در خیابان کارگر اصفهان، کورس گذاشته بود که به دلیل سرعت بالا، کنترل خود را از دست داده و با خودرو‌های دیگر تصادف می‌کند».
 
سرهنگ خدادوست در توضیح خبری که در شبکه‌های اجتماعی بازتاب وسیعی یافته بود اظهار داشت: پلیس اجازه نمی‌دهد عده‌ای با دور دور کردن و کورس گذاشتن خودرو‌های خود در خیابان‌ها نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند.
 
وی تصریح کرد: ماموران پلیس در اجرای قانون تفاوتی بین افراد قائل نیستند و با هر کسی در هر جایگاه و مقامی باشد در صورتی که قانون و حقوق شهروندی را زیر پا بگذارد، قاطعانه برخورد می‌کنند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به اینکه راننده پورشه حادثه‌ساز خود را به پلیس معرفی کرد، گفت: ماموران پلیس این فرماندهی محل زندگی راننده متواری را شناسایی کرده بودند که او خود را به پلیس معرفی کرد.
 
خدادوست گفت: در این زمینه پرونده تشکیل و راننده خاطی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفته که وی هم اکنون با حکم مقام قضایی روانه زندان شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.