اخبار مرتبط

فرزاد دادخواه روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در پی بارش شدید باران و برف که از روز یکشنبه در غرب استان آغاز شد و سراسر استان را فراگرفت، راهداران به حالت آماده باش درآمدند.
وی با بیان اینکه بارش ها در روز دوشنبه در غرب استان اصفهان به صورت برف و باران ادامه یافت، گفت: بارش های شدیدی در شهرستان های چادگان، گلپایگان، فریدن و بویین میاندشت، خوانسار، تیران و کرون و در مناطق سمیرم، شهرضا، دهاقان اتفاق افتاد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان خاطرنشان کرد: پرسنل راهداری با توجه به پیش بینی های هواشناسی، از آمادگی لازم برخوردار بودند و شب گذشته عملیات راهداری با جدیت تمام انجام شد.
وی تصریح کرد: پیش از آغاز طرح راهداری نوروزی کلیه اقدامات پیشگیرانه همچون بازدید از آبروها، هدایت آب های سطحی، اصلاح شیب شیروانی، تخلیه کانال کنار محورها انجام شد که موجب کاهش خسارات و مشکلات در راه ها شد.
دادخواه ادامه داد: شدت بارش ها در برخی از محورهای کوهستانی باعث ریزش کوه، آبگرفتگی و اختلال در تردد شد که باحضور راهداران با سرعت رفع شد.
وی تاکید کرد: راهداران هم اکنون در حال خدمت رسانی به مردم و مسافران در راه ها هستند و عملیات راهداری برای ایجاد تردد ایمن و روان در جریان است.
750 نیروی راهدار در جاده های استان با 550 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین به مسافران خدمات ارائه می کنند.
طرح ویژه نظارت و بازرسی نوروزی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از 25 اسفند ماه تا 17 فروردین 98 ادامه خواهد داشت.
استان اصفهان دارای 11 هزار و500 کیلومتر راه است که به دلیل موقعیت خاص آن در مرکز و به عنوان چهار راه ترانزیت بار و مسافر کشور، رتبه اول حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر را داراست.
/6022/ 7150
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.