اخبار مرتبط

بهرام سرمست  عصر سه‌شنبه درنشست صمیمانه استاندار با کارآفرینان برتر قم بیان کرد:‌ ملاقات کارآفرینان استان با استاندار بعد از هماهنگی با دفتر استانداری باید در ظرف یک هفته انجام  گیرد.
وی همچنین خاطرنشان کرد: در زمینه ارزش کار درفرهنگ سیاسی کشور پارادوکس وجود داشته و مساله کار در فرهنگ آموزشی و خانوادگی نهادینه نمی‌شود.
استاندار قم بیان داشت: کارآفرینی صرفا در حوزه اقتصادی تعریف نمیشود و بخش بزرگی از سرمایههای اجتماعی، خدماتی و فکری را در برمی‌گیرد.
وی اضافه کرد: بسیاری از ایده‌های کارآفرینان به دلیل عدم حمایت‌های لازم در مرحله ایده متوقف شده و به مرحله محصول و ثروت نمی‌رسد.
سرمست تصریح کرد: برای توسعه کارآفرینی در استان قم باید بازتعریف دیگری از این مساله درجامعه صورت بگیرد از سرمایه‌های فکری، اقتصادی، انسانی و اجتماعی آن به نحو شایسته ای استفاده شود.
وی اضافه کرد: تشکیل کانون کارآفرینی استان قم می‌تواند ظرفیت‌های کارآفرینان استان را تجمیع و در راستای ساماندهی و ایجاد ارزش افزوده از آن حرکت کند.
استاندار قم تاکید کرد: حضور میدانی درواحدهای تولیدی برای در جریان گرفتن از مشکلات کارآفرینان و تولیدکنندگان استانی است.
سرمست گفت: مسئولان استانی نسبت به اجرای مصوبات نهایی شده در رابطه با کارآفرینان استان اهتمام داشته باشند.
استاندار قم تصریح کرد: ضمانت اجرایی مصوبات کانون کارآفرینی به پیگیری‌های دو سویه بین اعضای این کانون و مسئولان استانی بستگی دارد.
وی گفت:‌ یک سرمایه گذار واقعی ریسک پذیر نبوده بلکه محاسبه گری است که با توجه به شرایط اقتصادی جامعه برنامه ریزی و اقدام می‌کند.
وی گفت: نماینده کانون کارآفرینی استان می‌توانند در جلسات حوزه کار استان حضور پیدا کرده و به بیان مشکلات و دغدغه های خود بپردازند.
سرمست اظهار داشت: تولیدکنندگان استانی از ایده‌های کارآفرینان برای رونق تولید و اشتغال استفاده کنند.
استاندار قم گفت: ارزیابی کانون کارآفرینی استان در عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی در ارزیابی نهایی مدیران استان موثر خواهد شد.
در پایان این جلسه از حمیدرضا عالمی آرانی رئیس سابق کانون آفرینی استان و جمعی از اعضای دولتی و خصوصی هیات مدیره کانون کارآفرینی استان تقدیر شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.