اخبار مرتبط

مجید اخوان عصر دوشنبه در یکصد و پانزدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر قم افزود:‌ این اقدام علاوه بر الزام مدیریت شهری برای تکمیل این طرح‌ها در زمان تعیین شده، برای مردم نیز فرصت مطالبه گری فراهم خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به دردستور کار بودن اصلاحیه بودجه شهرداری قم، ادامه داد: باید ردیف‌های مختلف بودجه شهرداری قم به صورت واقع بینانه مورد ارزیابی قرارگیرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم نیز در این جلسه با اشاره به افتتاح دو سالن ورزشی شهرداری طی هفته‌های گذشته گفت: این سالن‌ها دارای نواقصی هستند ضمن اینکه یکی از آنها  در جانمایی صندلی‌ها به خوبی دقت نشده به گونه‌ای که تماشاگران در بخشی سالن امکان تماشای زمین مسابقه را ندارند.

حسن مالکی نژاد، توجه به مسائل فرهنگی درکنار توسعه زیرساخت‌های ورزشی را مورد توجه قرار داد و ادامه داد: درساخت سه مجموعه ورزشی تیپ یک باید به موضوع فرهنگی نیز توجه شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم در این جلسه گفت: متاسفانه برخی افراد به جای کمک به تسریع فعالیت‌های شهرداری در روند اجرای این طرح ها سنگ اندازی می‌کنند.

حسن بختیاری اشاره به لزوم اجرای تقاطع خیابان شهید کیوانفر افزود: مصوبات قانونی لازم در مورد اجرای این تقاطع طی شده ولی برخی افراد که از ابتدا عَلَم مخالفت را با این طرح برافراشتهاند همچنان بنا دارند که اجازه اجرای این طرح در یکی از مناطق محروم شهر قم را ندهند.

وی با بیان اینکه بنای شورای اسلامی شهر قم حل موضوع های اختلافی در جلسات مدیریتی و کارشناسی و پرهیز از رسانه‌ای کردن این اختلافات است ادامه داد: برخلاف رویکرد شورا، شاهد هستیم برخی افراد با ورود این مسائل به روزنامه‌ها و بیان تحلیل‌ها و آمارهای غلط به دنبال مخدوش کردن ذهن مردم نسبت به این اجرای این طرح هستند.

بختیاری تاکید کرد: ظاهرا باید افرادی برای حل اختلاف در این زمینه ورود کنند تا این موضوع خاتمه یابد و خدمتی دیگر به مردم قم توسط مدیریت شهری انجام شود

یک عضو شورای اسلامی شهر قم نیز در این جلسه، با اشاره به حجم فعالیت های عمرانی شهرداری قم گفت: انتظار شهرداری و شورای اسلامی شهر قم از مسئولان این است که به مدیریت شهری کمک کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد آتش زر با بیان اینکه دود اختلاف میان مسئولان به چشم مردم می‌رود،  ادامه داد: نباید اجازه داد تا در اجرای طرح‌های عمرانی شهرداری لحظه ای وقفه ایجاد شود.

وی اظهار داشت:‌ از مسئولان شهر تقاضا داریم با تدبیر و عقلانیت ازتوقف طرح‌ها ممانعت کرده و اجازه ندهند تا برخی اختلاف‌ها مانع از خدمت رسانی به مردم شود.

لایحه اخذ مجوز کاهش عوارض و تسهیلات به مناسبت فرار رسیدن ۲۳ ربیع الول مصادف با ورود حضرت معصومه(س) به قم (روز قم) تا یوم الله ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین لایحه اخذ مجوز تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ سازمان اتوبوس رانی با وصولی قطعی ۶۹ میلیارد ریال و هزینه قطعی ۷۱ میلیارد ریال با رای اعضای شورای اسلامی شهر قم به تصویب رسید.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.