بهرام سرمست روز چهارشنبه در مراسم امحای بیش از یک‌تن انواع مواد مخدر غیرقابل استحصال با تاکید بر انجام اقدام‌های فرهنگی در این زمینه افزود: باید با یک عزم ملی با این پدیده شوم که به‌نوعی نشان‌دهنده حرکات و برنامه‌های بیوتروریسیتی دشمن در مقابل این نظام، جامعه و جوانان ما است، مبارزه بی‌امان کنیم.

وی ادامه داد: باید هم در راستای مقابله با عرضه و هم مبارزه با قاچاقچیانی که برای رسیدن به منافع خود به هیچ‌کسی در جامعه رحم نکرده و با سوداگری خود خانواده‌ها را متلاشی می‌نمایند، بااقتدار مبارزه کنیم.

سرمست با اشاره به مبارزه بی‌امان دولت با سوداگران مرگ گفت: باید هم سیاست مقابله با عرضه و هم سیاست کاهش تقاضا را در پیش بگیریم و در این زمینه با فرهنگ‌سازی، اقدام‌های پیشگیرانه انجام دهیم.

استاندار قم با اشاره به کشف حدود پنج‌تن انواع مواد مخدر در این استان تصریح کرد: این امر بیانگر تلاش و کوشش نیروهایی است که در این راه مبارزه می‌کنند و از زحمات آن‌ها تقدیر می‌کنیم.

سرمست خاطرنشان کرد: امروز این مواد امحا می‌شود تا درسی باشد برای کسانی که سودای تخریب فروپاشی خانواده‌ها را دارند و می‌خواهند به بنیان خانواده‌ها لطمه بزنند.

وی با اشاره به ویژگی‌های استان قم اظهار کرد: انتظار این است که در این استان کمترین آلودگی‌ها را داشته باشیم و باید با انجام اقدام‌های پیشگیرانه، مردم قم از هرگونه آسیبی مصون بمانند.

وی همچنین با تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از خدمات و تلاش‌های این نیرو اظهار کرد: یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهدای مبارزه با مواد مخدر و نیروی انتظامی را که مدافعان حریم و امنیت کشور محسوب می‌شوند را گرامی می‌داریم.

یک‌تن انواع مواد مخدر غیرقابل استحصال به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور جمعی از مسئولان استان امحا شد.

این مراسم از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی قم و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان  برگزار شد.

۱۳ تا ۲۰ مهرماه به‌عنوان «هفته نیروی انتظامی» نام‌گذاری شده است. 

۷۴۰۶/ ۱۱۷۵

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.