اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی سخنانی با اشاره به مساله ی قاچاق دام اظهار داشت: در راستای کنترل بازار بایستی از نظرات کارشناسی بخش خصوصی و نمایندگان دامداران و کشاورزان استان استفاده شود.
وی با اشاره به دستورالعمل های ابلاغی و سیاست های کلان کشور افزود: بایستی منافع تولیدکنندگان نیز لحاظ شود و ملاک عمل مسئولان استانی قرار گیرد.
سرمست همچنین ضمن تاکید بر ادامه سیاست های کنترلی جهت جلوگیری از قاچاق دام گفت: باید در زمینه خرید تضمینی دام از دامداران نیز کار کارشناسی لازم انجام شود.
وی همچنین مراقبت مسئولان جهت جلوگیری از قاچاق در حوزه های مختلف را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: تمرکز بر جلوگیری از قاچاق کالاهای اساسی، نباید موجب شود مسئولان از سیاست های کنترل قاچاق در سایر محصولات باز بمانند.
استاندار قم گفت: امیدواریم با تداوم جدی برنامه ها شاهد رونق اقتصادی و اشتغال و بهبود معیشت مردم باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشکر از مشارکت دستگاه های دولتی در برپایی نمایشگاه شکوه چهل ساله از مردم فهیم استان که با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه ای دیگر خلق کردند قدردانی کرد.
7405/ 6133/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.