اخبار مرتبط

سید مهدی صادقی روز یکشنبه درحاشیه راهپیمایی 13 آبان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، با تاکید بر ضرورت اتحاد و انسجام بیشتر مسئولان و مردم برای مقابله با تهدیدات دشمن افزود: با تهدیدات نرم دشمن با محوریت اقتصادی مواجه هستیم به همین دلیل باید ضمن ارتقای انسجام و وحدت داخلی، تلاش ها برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور افزایش یابد.
وی تاکید کرد: به طور قطع انسجام و وحدت داخلی ما می تواند همه هجمه های اقتصادی، تحریم ها و فشارهای آمریکا را به شکست بکشاند که عبور از چنین شرایطی انسجام، هم گرایی و وحدت همه گروه های سیاسی، مردم و مسئولان را طلب می کند.
استاندار قم، با بیان اینکه باید از هر سخنی که به اتحاد کشور خدشه وارد می کند پرهیز کرد افزود: تمام تلاش ها باید به دنبال تقویت وحدت ملی و افزایش مشارکت عمومی باشد.
صادقی، 13 آبان را نماد مبارزه علیه دشمن دانست و اظهار داشت: روز مبارزه با استکبار جهانی، نمادی ملی و نشانه ای از مشارکت عمومی در مقابل همه توطئه های دشمنان است.
وی ادامه داد: حفظ، تقویت و گسترش روحیه جهادی در بین مردم و مسئولان، علاوه بر گره گشایی از مشکلات موجب عمومی کردن فرهنگ کار و تلاش در تمام ارکان جامعه است چرا که بدون مشارکت مردم امکان رفع معضلات و نارسایی های کنونی بسیار سخت و دور از دسترس می باشد.
13 آبان سالروز تبعید امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه در سال 1343، کشتار دانش آموزان توسط رژیم پهلوی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال 1358 به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز نامگذاری شده است.
7404/ 6133/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.