• کدخبر: 1388286
  • منبع: mehrnews.com
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از استانداری اردبیل، اکبر بهنام‌جو در حاشیه بازدید از اورژانس اردبیل اظهار کرد: ادارات استان اردبیل تا ۱۵ فروردین تعطیل بوده و کمتر از ۱۰ درصد از نیروهای اداری برای رفع نیازهای ضروری به صورت شیفت حاضر خواهند شد.

وی افزود: پیرو هماهنگی انجام شده، بانک‌ها خدمات حضوری به مردم ارائه نخواهند کرد ولی دستگاه‌های خودپرداز همواره شارژ بوده و از این طریق برخی نیازهای بانکی مردم رفع می‌شود.

استاندار اردبیل ضمن تقدیر از عملکرد مناسب اهالی استان در خصوص ماندن در خانه و تعطیلی مراکز پر تجمع تجاری و صنفی تاکید کرد: ماندن در خانه و رعایت نکات پیشگیری گامی برای سلامت کودکان، سالمندان و خودمان است و در صورت ماندن در خانه سیر ابتلاء نزولی می‌شود.

بهنام جو گفت: بیشتر مردم استان نکات ایمنی و پیشگیری را رعایت می‌کنند و در صورت مشارکت ۴۵ درصد که کمتر رعایت می‌کنند، از ۱۵ فروردین شاهد روند نزولی خواهیم بود.

وی اظهار کرد: در دو روز گذشته با توجه به افزایش آگاهی و مشارکت مردم در راستای رعایت نکات پیشگیرانه تماس با اورژانس نیز کاهش یافته است.

استاندار اردبیل با اشاره به تجهیز ۲۰ آمبولانس به امکانات کامل و ایزوله برای انتقال بیماران کرونایی به مراکز درمانی، اظهار داشت: فعالان اورژانس مأموریت دارند افرادی که با ۱۱۵ تماس می‌گیرند و وضعیت خود را اعلام می‌کنند و کسانی که دارای علائم کرونا هستند را به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها منتقل کنند.

بهنام جو با اشاره به تلاش‌های ایثارگرانه نیروهای درمانی، پزشکان و پرستاران از اقدامات آنان در راستای درمان بیماران کرونایی تقدیر کرد

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1388286
  • منبع: mehrnews.com
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.