حسن قبادی روز یکشنبه در جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: با توجه به اینکه بیله سوار در همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد و هر سال تعداد زیادی از اتباع آذری برای درمان به کشورمان مراجعه می کنند باید ادارات بهداشت و درمان و صنعت، معدن و تجارت نظارت مستمر و مداوم بر فعالیت داروخانه‌ها داشته باشند تا دارو بدون نسخه پزشکی تحویل افراد نگردد.

وی تامین و توزیع عادلانه نیازهای اساسی مردم را از اولویت های دولت بر شمرد و اظهار داشت: در شهرستان بیله سوار نظارت بر نانوایی‌ها به گروه نظارت واگذار شده است.

وی خواستار نظارت دستگاه‌های مرتبط بر فعالیت عاملان فروش آرد شد و بیان کرد: سهمیه آرد باید به صورت عادلانه و بر اساس نیاز حقیقی مردم در بین آنها توزیع شود.

فرماندار بیله سوار با بیان اینکه توزیع آرد خارج از شبکه توزیع غیر قانونی است، گفت: با متخلفان و سوء استفاده کنندگان برخورد قانونی و قاطع خواهد شد.

قبادی با اشاره به اینکه بیله سوار و جعفر آباد مغان قطب کشاورزی و اقتصادی استان اردبیل است، افزود: سوخت مورد نیاز ادوات کشاورزی باید به هنگام کاشت، داشت و برداشت تامین گردد تا مشکلی در این زمینه نداشته باشند.

وی اظهار داشت: برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی صاحبان انبارها و مراکز نگهداری کالا باید موجودی خود را اعلام و ثبت کنند.

بیله سوار مغان در ۱۶۵ کیلومتری شمال اردبیل و در همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.