مدیر تولید فیلم سینمایی "کارو" گفت: این فیلم با موضوع معرفی آثار دفاع مقدس از سوی سازمان سینمایی اوج در استان اردبیل ساخته می‌شود.

رضا زنجانیان روز سه‌شنبه در نشستی با فرماندار خلخال افزود: با توجه به داستان فیلم که روایتی از صحنه‌های جنگ اتفاق افتاده در مناطق مرزی کردستان است، استان اردبیل بویژه خلخال ،روستای کزج ، سرعین و منطقه آلوارس برای لوکیشن‌های مختلف فیلم سینمایی "کارو" انتخاب شده است.

او اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی صحنه‌های برفی پیش‌بینی شده در فیلم شهرستان خلخال و سرعین منطقه مناسب و مطابق با لوکیشن‌های پیش‌بینی شده در این فیلم بوده و ۴۰ درصد از مجموع فیلم "کارو" در شهرستان خلخال ساخته می‌شود.

وی گفت: در ساخت این فیلم سینمایی ۶۰ نفر از بازیگران نامی کشور از جمله مریلا زارعی به عنوان نقش اصلی فیلم و بیش از ۴۰۰ نفر از هنروران شهرستان خلخال حضور خواهند داشت.

او افزود: داستان فیلم روایتی از زندگی مادری است که در روستایی با تنها پسر ۱۶ ساله خود که علاقه‌مند به ورزش کشتی است زندگی می‌کند و با توجه به اشتیاق پسر خانواده برای حضور در جبهه‌های جنگ هشت سال دفاع مقدس پسر به بهانه شرکت در تمرینات کشتی و دور از چشم مادر در دوره‌های آموزش نظامی حضور می‌یابد.

وی گفت: مخالفت مادر با رفتن پسر به جبهه و اصرار وی برای ادامه کشتی موجب شده تا پسر بدون اذن مادر راهی مناطق جنگی شده و مادر نیز پس از اطلاع از موضوع برای یافتن تنها فرزند خود در جبهه بدنبال او بگردد.

او گفت: پیش‌بینی برای پایان کار فیلمبرداری در استان اردبیل تا پایان آذرماه است ولی چنانچه شرایط جوی منطقه اجازه کار را به اعضای گروه ندهد زمان فیلمبرداری تغییر خواهد یافت.

زنجانیان تجربه موفق قبلی در ساخت فیلم سینمایی "ملک سلیمان" در گردنه الماس و مناطقی در جاده ارتباطی خلخال - اسالم را در کارنامه خود دارد.

۷۱۱۹/۶۰۱۸

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.