اخبار مرتبط

  مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: مردم خیر استان اردبیل ۱۱ میلیارد زکات فطره به مددجویان .کمیته امداد پرداخت کردند
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، حسین دشتی در جلسه ارائه گزارش جمع‌آوری زکات فطره در اردبیل گفت: خیران اردبیلی همه‌ساله با اعتماد خود به کمیته امداد در پرداخت زکات فطره به این نهاد پیشگام بوده و در کمک به اقشار محروم جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.
وی با بیان اینکه زکات فطره جمع‌آوری شده در همان روز به حساب مددجویان واریز شده است، ادامه داد : مراجع تقلید به این مهم تاکیدات فراوان دارند و به همین دلیل کمیته امداد نیز با هدف گره‌گشایی از مشکلات اساسی مددجویان درصدد است تا به این مهم جامه عمل بپوشاند.
 مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: همکاری خیران در پرداخت زکات فطره نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته که درصدد هستیم با تداوم این کمک‌ها و همکاری نیکوکاران استان در اجرای طرح‌های حمایتی کمیته امداد گام‌های مثبتی در رفع مشکلات نیازمندان برداریم.
دشتی ادامه داد: هم‌اکنون جمع‌بندی آمار نهایی جمع‌آوری زکات فطره در دستور کار قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود این مبلغ به 18 میلیارد ریال برسد که در این زمینه همکاری‌ها و هماهنگی‌ها همچنان ادامه دارد تا هر چه سریع‌تر به وضعیت نهایی دست یابیم و گزارشات را ارائه کنیم.
وی گفت: دستگاه‌های اجرایی، موسسات خیریه و مراکز نیکوکاری استان اردبیل در این امر خداپسندانه ما را رهنمون کردند که این امر سبب شد در دریافت زکات فطره به یک وحدت رویه دست یابیم که این مسئله نیز به نوبه خود بسیار حائز اهمیت است و در سال‌های آینده نیز به همین منوال ادامه می‌یابد.

انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.