اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سرهنگ مجتبی جعفری عضو گروه معارف جنگ ارتش گفت: اطاعت محض از ولایت ، انضباط و جدیت و سختکوشی از ویژگی‌های بارز شهید علی صیاد شیرازی بود.
وی افزود: شهید صیاد شیرازی فردی علمی، مذهبی و ورزشی بود و در تمامی مسئولیت های محوله موفق بود به طوری که دوست و دشمن چه در زمان قبل از پیروزی انقلاب و بعد از پیروزی انقلاب به این موفقیت ها اعتراف می کنند.
نویسنده اطلس نبردهای ماندگار ارتش اظهار داشت: شهید صیاد شیرازی در ایجاد وحدت بین ارتش و سپاه نقش اساسی داشت به طوری که شعار ' ارتشی - سپاهی یک لشگر الهی ' برای اولین بار توسط این شهید والامقام مطرح شد.
وی با اشاره به اقدام اخیر رییس جمهوری آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران کشورمان در لیست تروریسم بیان کرد: این اقدام ترامپ باعث ایجاد وحدت و همبستگی بیش از پیش در بین تمامی نیروهای انقلاب و مردم در داخل کشور شده است.
سرهنگ جعفری گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همیشه و در همه در کنار برادران سپاهی خواهد بود و به بدخواهان نظام اسلامی و دشمنان مردم بزرگ ایران اجازه کوچکترین تعدی را نخواهد داد.
او با اشاره به اینکه تثبیت و حفظ نظام در گرو زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهداست، افزود: ایران اسلامی عزت، اقتدار، سربلندی و امنیت خود را مدیون جانفشانی شهدا و ایثارگران است.
پخش کلیپ و مداحی از دیگر قسمت های این آیین بزرگداشت بود.
شهید امیر سپهبد علی صیاد شیرازی از فرماندهان بزرگ ارتش اسلام در دوران دفاع مقدس 21 فروردین ماه سال 1378 به دست منافقین تروریست به شهادت رسید.
6130
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.