اخبار مرتبط


مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت:  از ۲۷ اسفند ماه سال قبل تا پایان اولین روز سال جدید بیش از ۲۷ هزار و ۳۰۰ گردشگر در مراکز اقامتی و هتل‌های استان اردبیل اقامت داشته‌اند.
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، نادر فلاحی ظهر امروز در حاشیه بازدید از مراکز خدماتی و رفاهی در شهرستان سرعین در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از ۲۷ اسفند ماه سال قبل تا پایان اولین روز سال جدید بیش از ۲۷ هزار و ۳۰۰ گردشگر در مراکز اقامتی و هتل‌های استان اردبیل اقامت داشته‌اند.
وی با بیان اینکه  در این بازه زمانی حدود ۶۲ هزار مورد بازدید از مراکز تاریخی، تفریحی و توریستی در سطح استان انجام شده است، گفت: در این مدت بیش از هزار ۳۰۰ بازدید نظارتی در سطح استان انجام شده است.
مدیر کل میراث فرهنگی استان ادامه داد: در ۱۵ نقطه از جاده‌های استان اردبیل و در ۳۰ کیلومتری شهرهای گردشگر پذیر در استان با کمک بخش خصوصی ایستگاه‌های پذیرایی از گردشگران دایر شده که این اقدام در جهت کاهش تصادفات جاده‌ای در ایام نوروز انجام شده است.
وی بیان کرد: در اولین روز سال جدید بازدیدهای میدانی از واحدهای اقامتی و مراکز خدماتی و گردشگری در سطح شهرستان‌های مشکین شهر و سرعین انجام گرفت.


انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.