اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، بهروز ندایی معاون عمرانی استاندار اردبیل در گفت و گو با خبرنگاران گفت: پاکسازی و تنظیف ورودی های شهر به همت شهرداری اردبیل ،محیط زیست و سازمان های مردم نهاد در دستور کار قرار گرفته و تلاش بر این است مکان های گردشگری شهر زیبا و دلنشین برای مسافران نوروزی باشد.
وی افزود: پاکسازی محیط و زیباسازی شهر باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود تا همگان در این امر مشارکت داشته باشند .
ندایی بیان کرد: در استان اردبیل تمامی امکانات برای گردشگران مهیا شده و امید است مهمانان نوروزی از خدمات ارایه شده رضایت داشته باشند.
معاون عمرانی استاندار اردبیل با بیان اینکه استان اردبیل داری قابلیت بکر و زیبای گردشگری است افزود: هر سال هزاران گردشگر داخلی و خارجی در ایام نوروز به استان اردبیل سفر می کنند و پیش بینی می شود امسال میزان گردشگران خارجی در نوروز بیشتر از سال های گذشته شود .
جواد زنجانی فرماندار اردبیل هم گفت: پیش از تعطیلات عید نوروز چهار ورودی شهر با مشارکت سازمان های مردم نهاد پاکسازی می شود.
وی افزود: پیرو تاکید استاندار اردبیل مبنی بر پاکسازی زباله و نخاله‌ های تخلیه شده در حواشی محور‌های مواصلاتی و نهادهای مربوطه بویژه شهرداری اردبیل با همکاری سازمان های مردم نهاد در این امر مشارکت می کنند .
زنجانی ادامه داد: امروز مسیر اردبیل - پلیس راه نمین ، مسیر اردبیل - سرعین ، مسیر اردبیل - پلیس راه مغان و اردبیل به سمت خلخال با حضور نیروهای شهرداری ، محیط زیست و سازمان های مردم نهاد پاکسازی می شود.
وی گفت: با استفاده از ظرفیت‌ های شهرستان اردبیل آمادگی کامل برای استقبال از مسافران نوروزی را داریم و میزبان خوبی برای مسافران و میهمانان نوروزی خواهیم بود.
7110/ 1257
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.