اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، این مجتمع های آبدرمانی به دلیل پرداخت نکردن آب بهای خود به این شرکت پلمب و از فعالیت آنها جلوگیری شده است.
دادستان مشگین شهر به ایرنا گفت: دستور پلمپ مجتمع های آبدرمانی کاملا قانونی می باشد.
طاهر رسولی افزود: تابستان گذشته به دنبال تقاضای آب منطقه ای مبنی بر پلمب آبهای گرم مبنی بر عدم انعقاد قرارداد، جلسه ای با حضورسرمایه گذاران و نمایندگان امور آب توسط دادستانی برگزار شد و با توجه به عدم حصول توافق موضوع در شورای حفظ بیت المال به ریاست ریس کل دادگستری استان در اردبیل بررسی شد.
وی بیان کرد: در جلسه این شورا مقرر شد تا کمیته ای متشکل از کارشناسان موضوع را بررسی کنند و درنهایت این کمیته با بررسی موضوع مبلغ آب بهای پرداختی سرمایه گذاران آبدرمانی را 25 میلیون تومان در ثانیه تعیین کرد و این درحالی بود این مبلغ در سایر شهرستان ها نزدیک 100میلیون تومان می باشد.
رسولی اضافه کرد: این کاهش قیمت موجب رضایت مالکان آبهای گرم شهرستان شده و مقررشد تا آنها نسبت به پرداخت آب بها اقدام کنند.
دادستان مشگین شهر گفت: متاسفانه پس از سپری شدن مهلت قانونی وبی توجهی متصدیان آبهای گرم نسبت به پرداخت حق و حقوق دولت و بی توجهی به تذکرات کتبی و شفاهی نهایتا با شکایت شرکت آب منطقه ای استان اردبیل دستور پلمپ مجتمع های آبدرمانی صادر شد
وی گفت: دادستانی در راستای حفظ بیت المال وانفال عمومی به هیچ وجه کوتاهی نخواهد کرد وبدون توجه به جوسازی با ویژه خواری بشدت برخورد خواهد نمود .
6018/7117
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.