مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه تعظیلی تعدادی از جایگاه های سوخت شهرداری را علت افزایش صف مقابل مکان های سوخت CNG در این شهر عنوان کرد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: متاسفانه طی روزهای اخیر شاهد افزایش صف مقابل مکان های سوخت CNG در این شهر هستیم که ناشی از تعطیلی تعدادی از جایگاه‌های سوخت متعلق به شهرداری است.

به گزارش جماران، احمد مجرد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه ۳۴ جایگاه سوخت " سی ان جی" در  ارومیه وجود دارد، گفت: هفت جایگاه تحت تملک شهرداری ارومیه بوده که از این تعداد چهار جایگاه تعطیل است.

وی افزود: البته تعداد هفت جایگاه‌های سوخت CNG متعلق به شهرداری ارومیه تعطیل بود که سه جایگاه به مدار فعالیت بازگشته ولی هنوز کافی نیست.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه در رابطه با چرایی تعطیلی جایگاه‌های سوخت شهرداری ارومیه، گفت:   تعدادی به دلیل بدهی و تعدادی نیز به دلیل ایرادات فنی و ایمنی پرخطر تعطیل شده است.

وی با بیان اینکه باید شرایطی را فراهم آورد تا مردم به استفاده از سوخت‌های پاک تشویق شوند، گفت: به منظور دستیابی به آسمان پاک، روزانه بطور میانگین ۷۸۰ هزار متر مکعب CNG در ارومیه و شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی مصرف می شود.

مجرد ادامه داد:  در راستای صرفه جویی مصرف بنزین و جلوگیری از آلودگی هوا استفاده از سوخت پاک (CNG) نقش بسیار عمده ای در حفظ سلامت محیط زیست را ایفا میکند

وی با اشاره به اینکه در سطح مرکز و شهرهای شمال آذربایجان غربی تعداد ۷۵ باب جایگاه عرضه سوخت CNG مشغول ارائه خدمات به رانندگان هستند، اظهار داشت: از این تعداد، ۳۶ باب تک منظوره و ۳۹باب دومنظوره است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: براساس قانون و مقررات جاری شرکت، تمامی جایگاههای فعال دارای استاندارد های ایمنی و فنی بوده و با تمام ظرفیت مشغول بکار می باشند و بدیهی است اگر براساس بازدید ادواری سازمان استاندارد و اداره CNG این شرکت، مولفه های فنی و ایمنی در یک جایگاهی دچار نقص باشد بلافاصله به جهت اهمیت ایمنی، جایگاه و مشتری تعطیل می شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.