محسن مددی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره‌های آموزش مهارتی از ۱۰ آذرماه جاری آغاز شده و به مدت ۱۰۰ ساعت مفید ادامه می‌یابد.

وی اضافه کرد: دوره ویژه مدیران ستادی با حضور ۳۰ نفر از مدیران پایه و میانی به مدت ۶۰ ساعت با همراهی مدیریت آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: دوره ویژه کارکنان نیز با حضور ۱۸۰ نفر از کارکنان بخش‌های مختلف اداری و پشتیبانی به مدت ۴۰ ساعت توسط اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌غربی مدت زمان این دوره‌ها را ۹ هزار نفر ساعت اعلام کرد و ادامه داد: امیدواریم با طی این دوره‌ها، روند ارتقای مهارتی کارکنان دولت در استان آغاز شود.

مددی گفت: پیش از این، دوره‌های مهارتی برای اقشار مختلف از جمله روستاییان، سربازان، زندانیان، جوار کارگاهی، دانشجویان، ساکنان سکونتگاه‌های غیررسمی برگزار می شد که نتایج بسیار خوبی در راستای توسعه مهارتی جامعه داشت.

وی افزود: سالانه بیش از ۴۰ هزار نفر از شهروندان در آذربایجان‌غربی، گواهی مهارتی دریافت می‌کنند که در صدد هستیم این میزان را به تعداد بسیار زیادی افزایش دهیم.

به گزارش ایرنا، سالانه بیش از هشت میلیون نفرساعت آموزش مهارتی در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.