به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، داوود صالح‌نمدی در خصوص نحوه پیشرفت طرح ملی قبض سبز در استان گفت: هموطنان استان آذربایجان‌غربی از کمپین اجتماعی شهروندان استان برای اجرای حذف قبوض کاغذی استقبال خوبی داشته‌اند و هر روز شاهد افزایش این حمایت‌ها از طرف تمام اقشار جامعه هستیم.
وی ادامه داد: طرح ملی قبض سبز در راستای اجرای سیاست دولت الکترونیک، رفاه حال مشترکان و صیانت از منابع ملی از ابتدای مهرماه امسال به صورت سراسری اجرا می‌شود.

کمپین حذف قبوض کاغذی

مشارکت چشمگیر مردم آذربایجان‌غربی در اجرای طرح ملی قبض سبز
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اضافه کرد: مشترکان برق استان در راستای اجرای "طرح ملی قبض سبز" مشارکت چشمگیری داشتند و تا اواخر شهریور ماه  اکثر مشترکان نسبت به ثبت شماره تلفن خود اقدام کرده‌ بودند و همکاری خوبی در این راستا با شرکت توزیع کردند.
وی افزود: در جهت اجرای هر چه بهتر این طرح کمپینی اجتماعی تحت عنوان "نوبت شماست" در شبکه‌های مجازی راه اندازی شد که هر فرد با عضویت در این کمپین، می تواند ضمن یادگیری آموزش های لازم در راستای حذف قبض های کاغذی برق در استان این نکات را به  دیگران هم آموزش دهد.
استقبال اقشار مختلف از کمپین حذف قبوض کاغذی
صالح نمدی در ادامه تصریح کرد: از زمان راه‌اندازی این کمپین اقشار مختلفی از مردم و مسئولین استقبال خوبی از اجرای این طرح کردند و در جهت پیوستن و عضویت در این کمپین شاهد ارسال عکس، ویدئوهای افراد مختلفی برای کمپین هستیم.
وی عنوان کرد: هر فرد با انتشار و ارسال ویدئو، عکس و یا پست می‌تواند حمایت و پیوستن خود را به این طرح نشان دهد.

46

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.