اخبار مرتبط

علی مصطفوی روز یکشنبه در جلسه ستاد انتخاباتی آذربایجان‌غربی که در محل استانداری برگزار شد، افزود: آخرین آیین‌نامه اجرائی قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری (سال ۱۳۹۵) لازم‌الاجراست و فرمانداران باید ادعای احتمالی نامزدهای انتخاباتی در این خصوص را رصد کنند تا با احساسات مردم بازی نشود. 
وی با تاکید بر اینکه براساس قانون هرگونه استفاده از امکانات دولتی در انتخابات ممنوع است، افزود: مجریان انتخابات ممنوعیت استفاده از وسایل وزارتخانه‌ها و ادارات وابسته به دولت و سازمان‌هایی که از بودجه عمومی استفاده می‌کنند را مورد توجه قرار دهند. 
وی با اشاره به اینکه طبق برنامه زمانی ۱۰ تا ۱۶ آذر سال جاری زمان ثبت‌نام انتخابات مجلس یازدهم اعلام شده است، اضافه کرد: فرمانداران سه لیست ۳۰ نفری را از معتمدان و روحانیان واجد شرایط که طی سه سال گذشته در آن منطقه سکونت داشتند، آماده کنند.
وی گفت: به فرمانداران نیز ابلاغ می‌شود تا محل‌های اخذ رای را به خوبی آسیب‌شناسی کنند تا در زمان برگزاری انتخابات از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود. 
وی اضافه کرد: پوشش مخابراتی و آموزش‌های لازم برای مجریان انتخابات نیز نباید فراموش شود و فرمانداران در شهرستان‌های مختلف استان باید در این خصوص برنامه‌ریزی کنند.
بر اساس تایید شورای نگهبان، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۹۸ و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در تاریخ ۲ اسفند سال ۹۸ برگزار خواهد شد.
 ۶۰۰۹/۳۰۷۲

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.