دبیر هیأت فوتبال آذربایجان غربی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت‌های این هفته لیگ برتر فوتبال استان با برگزاری همزمان پنج دیدار در شهرهای مختلف به پایان رسید.

حسین نیرویار اضافه کرد: در حساس‌ترین دیدار این هفته و در شهرآورد ارومیه که بین تیم‌های ۹۰ و نوشان برگزار شد، ۲ تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

وی ادامه داد: در سایر دیدارهای این هفته، تیم هیات فوتبال شوط با نتیجه 2 بر یک مغلوب کیله‌شین اشنویه شد، شهرداری محمدیار و کارگران میاندوآب با نتیجه ۳ بر ۳ مساوی شدند؛ شهرداری گوگ‌تپه با نتیجه ۲ بر یک شهرداری پیرانشهر را شکست داد و دیدار پرسپولیس حاجی‌خوش مهاباد و نوژین بهار ارومیه در مهاباد با تساوی یک بر یک به پایان رسید. 

وی اظهار داشت:  در پایان رقابت‌های این هفته تیم نوشان ارومیه با مجموع ۲۵ امتیاز از ۱۲ بازی، صدرنشین جدول لیگ برتر فوتبال استان باقی ماند و تیم شهرداری پیرانشهر نیز با هشت امتیاز همچنان قعرنشین این جدول است.

وی افزود: هفته سیزدهم این رقابت‌ها جمعه /۲۹ شهریورماه/ با میزبانی تیم‌های نوژین بهار ارومیه، کارگران میاندوآب، حاجی‌خوش مهاباد، نوشان ارومیه و شهرداری پیرانشهر به ترتیب از تیم‌های شهرداری محمدیار، نود ارومیه، شهرداری گوگ‌تپه، کیله‌شین اشنویه و هیات فوتبال شوط ادامه پیدا می‌کند.

لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که تیم‌های اول و دوم به رقابت‌های لیگ دسته ۳ کشور صعود می‌کنند.

سال گذشته تیم‌های کشاورز بوکان و کاویان نقده توانستند مجوز حضور در لیگ دسته سه کشور را کسب کنند.

۹۹۰۳

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.