رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور گفت: به منظور حمایت از رشته های مختلف ورزشی در زمینه تیم داری و استعداد یابی در سطح کشور ، حدود 7 میلیون ورزشکار سازمان دهی شده تحت پوشش داریم .

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، سردار داود آذرنوش در دیدار با ورزشکاران بسیجی شهرستان سلماس گفت: این عده ورزشکار در سال های اخیر روندی افزایشی داشته و همه این ورزشکاران در پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج سراسر کشور عضویت دارند .

وی افزود: حدود 300 هزار ورزشکار جدید پارسال جذب تشکیلات وباشگاه های بسیج در سراسر کشور شدند و به صورت حرفه ای فعالیت های ورزشی خود را ادامه می دهند .

سردار آذرنوش با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از 40 تیم در قالب باشگاه مقاومت از سازمان بسیج ورزش کشور در رشته های مختلف در لیگ های برتر و دسته یک کشور حضور دارند ، افزود: این امر ، نشان از حضور موفق و معرفی ورزشکاران نخبه به تیم های ملی دارد .

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور افزود:  هدف این سازمان با تحت پوشش قرار دادن ورزشکاران ، شناسایی استعدادهای نخبگان ورزشی کشور است که این افراد بتوانند با دسترسی این پایگاه ها خودشان را در ورزش حرفه معرفی کنند .

وی اظهار کرد: بیش از3 هزار سالن ورزشی توسط بسیج در نقاط مختلف کشور ساخته شده که مورد استفاده بیشتر مردم در رشته های مختلف ورزشی است .

سردار آذرنوش تصریح کرد: ساخت حدود 200 سالن ورزشی در مقیاس کوچک در مناطق محروم توسط سازمان بسیج ورزش کشور به زودی آغاز می شود تا در اختیار مردم این مناطق قرار گیرد .

وی گفت: ظرفیت بزرگی که اکنون بسیج ورزش کشور دارد ، می تواند به توسعه ورزش همگانی و نیز قهرمانی کشور کمک چشمگیری کند .

به گزارش ایسنا؛ دراین بازدید از خانواده شهید رحمتی دیدار و همچنین از  کریم مقدم دارنده مقام های جهانی تکواندو که مدال خود را به یکی از شهدای سلماس اهدا کرده بود، تجلیل شد .


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.