به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، فرشاد ضرغامی گفت: بر اساس ماده ۴ قانون مجازات استفاده کنندگان غیرمجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز مصوب دهم خرداد ماه سال ۹۶، دستگاه‌های مسئول موضوع این قانون می‌نوانند نسبت به برقراری انشعاب‌های غیر دائم خدمات عمومی، موضوع این قانون مطابق با تعرفه مربوطه تا تعیین تکلیف قانونی از سوی مراجع ذی صلاح اقدام کنند.
وی گفت: بر این اساس، ساختمان های بدون پروانه تا سه سال می توانند از برق غیر دائم استفاده کنند تا در این مدت با پیگیری امور از سوی مراجع صادرکننده مجوز، مشکل مجوزهای قانونی ملک خود را برطرف کنند.
ضرغامی با بیان این که استفاده از برق غیر مجاز خسارات زیادی را به شبکه توزیع وارد می کند اظهار کرد: شرکت توزیع برق سعی دارد برق های غیرمجاز را جمع آوری کرده و در چارچوب قانون، انشعاب برق به متقاضیان واگذار کند بنابراین مالکان ساختمان های فاقد پروانه بجای استفاده از برق غیرمجاز نسبت به اخذ انشعاب اقدام کنند.
وی افزود: متقاضیان اشتراک برق و کسانی که هم اکنون از برق غیر مجاز استفاده می کنند با مراجعه به شرکت های برق ، می توانند ضمن برخورداری از برق استاندارد و مجاز ، از تسهیلاتی که در این زمینه در نظر گرفته شده استفاده کرده و بهای اشتراک را تا شش قسط پرداخت کنند.

46

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.